Järjehoidjad

ARC Srvayvl Evolved

Alternatiivsed nimed: ARC Survayval Evolv

Game ARK Survival Evolved: Dawn of the Dinosaurs.

FYI: Studio Wildcard ( kirjastaja ), Virtual Kelder LLC, efecto Studios ja Instinct Mängud avas varakult kätte mängu ebatavaline toote iidne, loodusliku maailma 3. 06. 2015. Seiklusmängu iseloomustab ARK Survival Evolved Kategooria: Action, Role Playing, indie projekti.

Nüüd igaüks saab ARK Survival Evolved laadida vähese raha eest, nii et läbimisel aidata arendajad, selgitades puudusi.

Kuna vabastamist vabastamist olid mõned täiendused kujul loomi, relvi, hoonete ja hõimud, kuid need uuendused on veelgi suurem, ja kui mäng lõpuks moodustatud, selle maksumus suureneb, nii et huvitatud parem kiirusta laadida ARK Survival Evolved on mugav hind.

Wild Inimesed & ndash; metslane kombeid.

Kujutage ette, kuidas see & ndash; elada ilma mugavustega ja võidelda õiguse eest elada iga päev. See algab lugu rannas, kus uustulnukad ärka mängijad kõigist rahvustest. Siit riideid, mis sobivad neile, ainult Adam ja pärast kontrolli ennast ja maastikku, siis on parem mitte viibida värskes õhus liiga kaua.

Umbes röövellikud, loodusliku maailma, kus dinosaurused kõrvuti kuningriigi inimese hõimud. Naabruses on vastastikku kasulik, kui iga liige on teine ​​toit, aga kuna te kuulute inimkonna enda nahk on kallim, ja seda tuleb kaitsta.

eelajalooline roomajad saab taltsutatud ja siis kasutatakse kaupade veoks, liikuda pikki vahemaid, sõjas teiste rahvastega. Rohkem kui 70 dinosaurused oma omadused paisuda liikide tekkimine mäng add- ons, kuid nüüd piisavalt neid lennata, segada vee, maa ja maa all. Lisaks saad tohutu roomajad skorpionidega, kutsudes neid istub Haarniskoitu tagasi alla rippuvad kohutav nõelamine saba.

Aga et see oleks võimalik, on vaja ühendada & ndash; üks nii karm maailm ei ela. Nüüd tuleb välja töötada oma hõimu suurendada oma potentsiaali. Igal hetkel saavad nad ründavad sind, ja me peame valmistuma tõrjuma otsustavat rünnakut. Sa pead relva sõitnud? Animals. Ja Tehnoloogia areneb ja varsti kõrval kivi kirves, oda ja vibu tulirelva asemel telgid kasvada tugev kodus.

Korraldada võistlus läbi džungli, jätkata saagiks ja vaenlaste lennata pterodactyl & nbsp; üle mägede lume mütsid. Koguda vahendeid ja kogemusi, arenevad primitiivne hõim kaasaegne, korrutada oma territooriumil ja muutunud tugevaim rassi.

ARC Survayval Evolv pakub on hääl liides ja inglise keeles, kuid gameplay on selge intuitiivne ja ei ole keeruline.^^11 OS: 64 bit; Windows Vista / 7 SP 1/8 ( 8.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more