Järjehoidjad

Armored Warfare Project Armata

Alternatiivsed nimed: projekti Armata
^^1

soomustatud sõjapidamise strateegiline simulatsioon tank sõjapidamise3^^

vabastamist arendaja valmistab ette uut mängu Armored Warfare, on multiplayer online simulaator tank lahingud. Fännid sõjapidamise abiga sõjavarustuse on loonud hea mäng ajakava on välja töötatud detailideni ja seadmete arv ületab kõik sarnased projekte.

soomustatud sõjapidamise on simulaator kus mängija võib olla:

    ^^9 erinevat sõjatehnikat ja suurtükivägi, ^^9 ühendas hõimud koos sõpradega, et paremini võidelda võime * 9 * rongi ja pumbatakse võidelda sõiduki meeskonna,
  • tujusid võidelda meeskonna komandöride siirdamist neid arvutitel.

Lisaks mängijal on võimalus ehitada ja kaitsta oma baasi. Iga hoone sõjaväebaas toob preemiad, kiirendab pumpamiseks seadmed, relvad või meeskonnale. Mängijad saavad oma tegevust koordineerida, mängides koos teksti chat online, luua ühine strateegia ja taktika sõda.

nivelleerimine tehnoloogia juhtub angaari ja kaart võitlevad avatud maastikke, saab võidelda igal aastaajal, talvel suvel, sügisel ja kevadel. Peaaegu kõik maastik, sillad ja struktuuride kaardil sõjalise vastasseisu saab õhku ja hävitada. Just kohad jagunevad võitlus vabas looduses ja linnade lahing.

Mäng ei tähenda jaotus riikide tuletõrjeautod arendajad, jagatakse mängijale mõned tarnijad, kellelt ta saab osta erinevaid seadmeid, tootjad erinevates riikides, nii et üks andmebaas võib paikneda ja T - 90 ja Leopard 2.

mängijad on oodatud laadida soomustatud sõjapidamise saada unustamatu kogemus ja tore aeg, tunne nagu tõeline võitja kaasaegses sõjapidamises.

1^^Review sõjatehnika soomustatud sõjapidamise^2.3^

arendajad annavad mängijad laia valikut tehnoloogia rollist ja eesmärgist lahinguväljal:

  • lahing tankid - on kõige usaldusväärsem ja kasulikum tehnikat, nad on hästi relvastatud suurepärane teevad. Paar, kolm taset võitluse kogemusi ja pärast asjakohaste pumpamine neil on tehnoloogilised seadmed, raketid kontrolli, millega saab hävitada vaenlane, isegi kui ta on peidus peavarju. Selleks, et kaitsta tõhusat kasutamist suitsu eest, mis kiiresti liikuda eemale ohutusse kaugusse pärast avastamist.
  • ^^9 soomusmasinad sõjamasinatele mängus kasutatakse peamiselt luure. Nende hulka kuuluvad väga erineva sõjavarustust. Ratta skaudid nõrgalt kaitstud ja raskelt relvastatud kuid neil tekib rohkem kiirust, neid kontrollivad raske, kuid asjakohaste oskustega ja palju suurtükiväe ei tõmba vaenlased. ^^9 Jalaväe lahingumasinate aeglasem luure auto, kuid varustatud võimsama relva ja võib tekitada probleeme isegi tankid ja soomus eespool, see talub mitu tabamust. ^^9 Tank Destroyer - kiirus masinad ratastel õhuke soomus ja suur tank relvad. Nende olemasolu on vajalik shoot- ja - run võitluse strateegia varitsus, kuid eluiga Sõiduki on väga lühike. ^^9 suurtükiväe - põlengute tagant, valgustus ja suitsu raketid.

Mäng soomustatud sõjapidamise osta pakk partei beeta, mis annab mängijale võimaluse näha ja mängida esimene, endale hüüdnime, et saada kuld ja premium staatuse eraldatud aja jooksul saada unikaalne meeskonna ülem ja sõjamasin pioneer. Katsu strateeg ja kangelane soomustatud sõjapidamise.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more