Järjehoidjad

Arto

Alternatiivsed nimed:

Arto RPG-mäng, mille sarnast olete kunagi varem mänginud. Käsitsi joonistatud piksligraafika näeb välja väga ebatavaline ja särav. Muusika täiendab hästi ekraanil toimuvat, maailm kõlab realistlikult.

Mängul on ebatavaline süžee. Maagilises maailmas, kus elab peategelane, on juhtunud tragöödia. Kromaklüsm pühkis üle territooriumi ja muutis värvi kõik, mis teel oli. Maailma elanikud olid toimunud muutustest segaduses ega suutnud selle katastroofiga ilma kõrvalise abita toime tulla. Varem maailmale värvi andnud jumalused on kurnatud. Ainult teie tegevus määrab kaosesse sukeldunud tuhmunud maailma saatuse.

Saate oma kohalolekuga värvid maailma tagasi tuua pärast lühikese õpetusmissiooni läbimist.

Mänguruum on jagatud mitmeks piirkonnaks. Peategelase ülesanne on neid kõiki külastada ja kosmosesse värvid tagasi tuua.

Aga ära arva, et kõik saab olema lihtne, missioon on oluline:

  • Külastage iga nurka ja hingake end ümbritsevatesse objektidesse värvi
  • Arendage peategelase võimet tegutseda kiiremini ja tõhusamalt
  • Õppige uusi võluloitsusid
  • Ära lase vaenulikel olenditel su arengut peatada

See on vaid väike nimekiri, mis ei suuda kõiki mängu ülesandeid täielikult edasi anda.

Mäng rõõmustab teid värvide ja värvide rohkusega. Avastades muinasjutumaailma, kohtate uusi sõpru ja olete sunnitud võitlema arvukate vaenlastega. Tehke lähivõitlusrünnakutega kahju ja kasutage maagiat. Saadud kogemuste abil saab võitlusoskuste ja maagiliste loitsude arsenali oluliselt laiendada. Valige kõige kasulikumad oskused, õppige ja täiustage neid. Kangelanna iga liigutus lahingu ajal tekitab värviliste kiirte keeriseid, mis elavdavad kõike ümbritsevat.

Igal külastataval alal on oma ainulaadsed elanikud. Loodus, arhitektuur ja värvid on sama erinevad kui mujal maailmas.

Uurige kõige kaugemaid maid, et mõista, millised teod viisid ereda ja kauni riigi kromaklüsmini, mis hävitas peaaegu kõik ümberringi.

See, kuidas süžee areneb, sõltub täielikult teie tegevusest. Mängu erinevates punktides valikuid tehes muudate samaaegselt tulevikus toimuvaid sündmusi. Tänu sellele funktsioonile saate Artot kauem mängida, läbides selle loo iga kord erinevalt ja muutes seeläbi mängu lõppu. Mäng ei ole lineaarne ja sellel võib olla mitu finaali.

Muusika järgib ekraanil toimuvate muutuste rütmi. Seetõttu on protsessi täielikuks nautimiseks kõige parem mängida kvaliteetsete kõlarite või kõrvaklappidega.

Olge ettevaatlik. Kui teil on haigus, mille tõttu valgussähvatused ja värelev pilt ekraanil on teile vastunäidustatud, on see mäng teile vastunäidustatud.

Arto tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saate osta, külastades Steami portaali või arendajate ametlikku veebisaiti.

Installige mäng ja alustage mängimist kohe, et tuua värvid tagasi kohutava kromakismi tõttu värvituks muutunud maailma.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more