Järjehoidjad

Asheron Call

Alternatiivsed nimed: Asheron Call

Game Asheron Call kuulus multiplayer online mänguasi žanr kangelaslik fantaasia. Mängu loojad tervitan teid maailma põnev reisida kaaslasega mitte standard välimusega. Sellisel kujul vallutab maailma on rohkem kui kaksteist aastat. Ja ei kaota oma kontingenti.

Enne kui hakkate mängima Asheron üleskutset kvaliteedi eest mängu, soovitame kontrollida oma arvuti süsteemi nõuetele mängu. Ja need on:

· RAM - 2 GB

· Video card - 256 MB

· CPU sagedus - 2 GHz

· Interneti-ühendus;

· Keyboard

· Mouse.

Nii meeldib kõik. Aga peaks olema seal on veel üsna lihtne viis kujundada oma gameplay, mis on antud nimi - Asheron Call register. Soovitatav vaadata oma andmed:

 1. Külastada ametlikul kodulehel mängu Asheron Call
 2. Vali registreerimine
 3. Sisesta oma nimi
 4. Loo parool, mis koosneb vähemalt kuuest märgist, ja näpunäiteid oma konto turvalisuse, ärge kasutage seda parooli teistes võrkudes
 5. Invent ja kirjutada oma parooli,
 6. Korratakse varem määratud parool
 7. Sisesta oma e-posti aadress;
 8. Vali - registreerima.

Tulevikus on sul lihtsam siseneda, lihtsalt täpsustada ja parool ning sa oled mängu. In Asheron Call mängida väga huvitav. World of fiction, mitte tõeline võitlus, mis võib sisaldada teile.

Alguses mängus pead mõtlema hoolikalt pilti, välimus oma iseloomu. Iga detail kui te peate mõistma, et väike kasv aeglustub joosta, aga väga tark ja suur - nagu ja kiiresti kaovad silmist, kuid et saada vaenlane see on lihtne.

Mängus maailm Asheron s Küsi online on võimalik valida kolme võistlused: Inimene ja Lyudzhiany Tumeroki. Siingi on vaja olla ettevaatlik. Sest tulevikus sa pead valima elukutse, ja kõik rassid on piirangud elukutseid.

Ka loojad on oma fännid mängu mängu kolmel kontinendil protsesse

 • Osteth
 • Omishan
 • Linvak Massif.

Algajatele soovitatakse kontinendi lihtsam kui sa ise zarekomenduete - Osteth.

Osteth - elavad rassi inimesi. Bright, pilkupüüdev osa planeedi õitsev Botaanikaaed - oaas.

Omishan - eluaseme tumerokov. Ideaalne koht jahipidamine, kui umbes üks jungle läbitungimatu tihnikud. Ja koletised on leitud.

Linvak Massif - peavarju eest lyudzhianov. Enamik kohutav mandril elavad rühmas ja üksildane, critters. Mägipiirkonnas väike hulk taimi.

Oled antud võimalus ühineda teatud gruppides, siis neid nimetatakse järgmiselt: Pidu liit ja Ühendkuningriik. See kõik sõltub ulatusest võitlus. Kas te abilistele üksteist täites ülesandeid, kas suurte sõdade ja vallutada territooriume - see on kuningriik.

Tundub midagi halba mängu eesmärk ei ole, siis võite proovida kätt.

AC mäng ootab teid. Kuidas saab korraldada läbi mängu maailm ootab sind suurepärase graafika, toetada, et asjakohane seade, ja muusika.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more