Järjehoidjad

Ashes to Ashes

Alternatiivsed nimed: Ashes to Ashes

Game Ashes to Ashes - tõeline haruldus. Slide ta võttis ligi kakskümmend aastat tagasi, kuid isegi täna on see mängijatele usaldust. Selles projektis mänginud, mängida ja mängida miljoneid meie kaasmaalasi ja nende "kolleegidega" üle kogu maailma. Kvaliteet on üsna vana mäng võimaldab ise võistelda tänapäeva meistriteosed geymerskogo art. Ja hoolimata asjaolust, et graafika Tuhk tuhka on halb (mis põhimõtteliselt ei ole üllatav, sest see ei ole vajalik, et unustada asjaolu, et mäng loodi hilja 1996 ja üks kord oli väga isiklik ) nagu mäng.

Ashes to Ashes pc ütleb meile absoluutselt eluvõõras korda. Nagu enamik arvutimängud üheksakümnendate (mis hetkel, väärib märkimist, ei olnud väga palju), see põhineb kirjeldus sündmusi tulevikus pingeline. Kuid see projekt on osutunud üsna edukas ja originaal - ei midagi, et lõpuks, ärge unustage seda tänaseni. Lisaks sellele on paljudel mängijatel peavad seda "haruldus" on palju huvitavam, kui enamik kaasaegseid mänge.

Mängu alustamiseks piisavalt Ashes to Ashes laadida. Harjunud kaasaegsete mängude mängijatele hüpata distributsioonid Ashes to Ashes tunduda lapsik vatrama. Kõik vajalikud paigaldus faile alla sekundiga. Ja öelda, et projekt saab sujuvalt mistahes kaasaegne arvuti seadmeid, ei paista seda väärt.

In Ashes to Ashes on vaja mängida aeg-ajalt saada territooriumile eriline areenidel, mis on loodud kui "koht tapmine." Elanikkond tulevikus ei saa ette kujutada paremat meelelahutust kui kaemus mõrv. Kõik see on kohutavalt meenutab keskaegset gladiaator võitleb. Maailma suurimad ettevõtted sponsorlust võitlevad areenidel ning inimesed saavad selle verise vaatemängu crazy fun - nii selgub, näeb jõhker reaalsus tulevikus.

Play Ashes to Ashes huvitav, nappusele vaatamata mõned plot. Maastik ja maastikud on pidevas muutumises. Ühelt töökohalt muudab vormiriietust ja relva. Jännittävyys ja raskust mängu plot annab lugu välismaalastele, sest mis rangelt võttes ja alustada oluliste küsimuste üle - paha välismaalaste inspireerida oma agressiivse silmas nn gladiaatorid. Kuna see lähiminevikus kalduvused kaotada südametunnistus ja au, muutub täiesti kontrollimatuks tapamasinad.

Mis tahes paigaldatud Ashes to Ashes video, saate aru, mida sinu tegelane on vabastada kõik maailma elanikud sissetungi koletised. Sul on mahajäetud territooriumil nakatunud areenidel, kus on vaja hävitada kõik eranditult gladiaatorid libahuntide, hävitades "halb" ajud alla välja oma ohvrite pärast lüüasaamist.

See projekt on ideaalne neile, kes armastavad mänge nagu Duuma või Postel - lihtne kontrolli ja hull tegevus aitab edasi oma vaba aega.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more