Järjehoidjad

Assassin's Creedi odüsseia

Alternatiivsed nimed:

Assassins Creed Odyssey on selle seeria jaoks veidi ebatavaline mäng, tegelikult on see tsükli esimene tõeline RPG. Mängu graafika on traditsiooniliselt peal. Samuti tegid nad head tööd helikujundusega, muusika vastab hetkel toimuvale ja võimaldab luua õige atmosfääri.

Lugu algab lahingustseeniga, kus kuningas Leonidas purustab Pärsia armee. Järgmiseks valige enne Assassins Creed Odyssey mängimist peategelase sugu. See on esimene mäng sarjas, kus selline lahendus on olemas, kuid see ei riku seda, nagu paljud kartsid, kuigi Animuse legendis on väike ebakõla, kuid sellise pisiasja võib andeks anda. Teie ees on hiiglaslik avatud maailm, mida peategelane peab uurima. Seda pole nii lihtne teha, erinevalt eelmistest mängudest, peate siin pühendama palju aega võitlusoskuste arendamisele ning varustuse ja relvade pumpamisele, vastasel juhul tapetakse teid sageli. Mängus on palju relvi, kuigi paljude poolt nii armastatud peidetud terasid pole, kuid te ei jäta neid kauaks igatsema.

Saadaval teie valikul:

  • Mõõgad
  • Odad
  • pistodad
  • Haamrid
  • teljed
  • lahingustaabid

Relvad võivad kuuluda erinevatesse klassidesse, olla kõige lihtsamad või legendaarsed. Relvi saab täiustada ja kaunistada erinevate graveeringutega.

Mängukaardil on päris palju vett, see pole juhus. Navigeerimine ja lahingud vee peal muudavad mängu vaheldust. Peate oma laeva täiustama, valmistades seda ette arvukateks pardaleminekuteks ja kokkupõrgeteks merel, sest isegi siis oli Kreeka tuli - tolleaegne suurtükivägi. Lisaks valige meeskond ja parandage oma võitlejate oskusi.

Mängid ajal, mil Vana-Kreeka maadel käib Peloponnesose sõda. Ühe või teise poole kontrollitavad territooriumid. Te järgite põhimõtet jaga ja valluta. Esiteks destabiliseerige piirkond sabotaaži sooritades. Seejärel on võimalik osaleda üldises lahingus ründajate või kaitsjate poolel. Kuid selleks peate hästi valmistuma, lööke tuleb igalt poolt ja kui te pole seda pikka aega teinud, ei pea te vastu.

Kõrvalülesandeid saate teadetetahvlitelt. Kontrollige neid sageli, seal on peaaegu alati midagi uut. Mõned neist ülesannetest on üsna lihtsad, kuid mõned viivad üsna huvitavate ülesanneteni.

Mängu võitlussüsteem on väga arenenud. Iga relvatüübi jaoks on mitmeid nippe ja võitlusvõtteid, millest saab võimalikult kiiresti aru saada.

Vaenlase luure on seeria eelmiste mängudega võrreldes paranenud. Ründades näiteks teatud valitsejat vibuga, püüavad valvurid teda katta, ümbritsedes teda igast küljest. Samuti ei ole võimalik häiret varjata ja ära oodata, vaenlased otsivad teid kaardil edasi. Tänu sellistele uuendustele on mängimine palju huvitavam.

Kampaania on põnevam kui eelmistes osades. Dialoogid on emotsionaalsemad. Teie tehtud otsustel on otsene mõju sellele, mis edasi saab.

Assassins Creed Odyssey tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Kuid mängu saab osta Steami mänguväljakul või ametlikul veebisaidil, kus müügid ja allahindlused on üsna tavalised.

Hakka mängima kohe! Mäng on kindlasti vaatamist väärt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more