Järjehoidjad

Assassin's Creed Valhalla

Alternatiivsed nimed:

Assassin's Creed Valhalla on järjekordne mäng maailmakuulsast RPG-sarjast. Graafika on nagu ikka kõrgeimal tasemel, häälnäitlemine kvaliteetne, muusika loob erinevates stseenides vajaliku atmosfääri.

Seekord viib Animus mängija viikingiajastusse.

Peategelase nimi on Eivor. Ta on üks vallutajate sõdalasi, kes hirmutas tolleaegseid rannaasulaid.

Kuid teie ülesanne on palju raskem kui lihtsalt matk materiaalsete väärtuste nimel. Nagu ka eelmistes osades, peate järgima palgamõrvarite usutunnistust ja teile osutab vastupanu, nagu varemgi, ammu tuttav vaenlane Templite ordu.

Peate korraga edukalt täitma mitut tüüpi ülesandeid:

  • Arendage oma klanni asundust
  • Uuendage oma kangelase võimeid, kui omandate kogemusi
  • Õppige kasutama mitut relva korraga
  • Õppige viikingite lahingutehnikate arsenali
  • Rüüsteretked Saksi maadele
  • Värbage ordu sõdalasi

Need on põhitegevused, kuid kõik sellega ei piirdu. Kõik üksikasjad saate teada, kui mängite mängu Assassin's Creed Valhalla.

Mäng on kuulsa Assassin's Creedi tsükli jätk, mis koosneb paljudest osadest. Kuid isegi kui te pole eelmisi osi mänginud, saate tänu mitte liiga pikale treeningule hõlpsasti juhtnuppe omandada. Süžee, kuigi see sisaldab mitmeid viiteid eelmistele osadele, on põhimõtteliselt iseseisev eraldi lugu, mida on huvitav teada isegi siis, kui olete mängus uus. Kes teab, võib-olla peale mängu läbimist hakkab see nii meeldima, et tekib soov eelnevad osad läbi käia.

Peate kõrvaldama tohutu hulga ordu vaenlasi. Mõningaid ülesandeid on lihtne täita, teised nõuavad hoolikat planeerimist. Igale väravale võid märkamatult lähedale jõuda, kuid iga korraga on seda aina raskem teha, muidu tüdineks mängimisest kiiresti. Kõik ülesanded ei piirdu ainult vaenlase kõrvaldamisega. On ka muid ülesandeid, näiteks jälgi kedagi või turvata territooriumi.

Lahingud toimuvad reaalajas. Käikude arsenal on väga suur ja sõltub valitud relvast. Isegi kui teid ümbritseb rühm vaenlasi, võite kiiresti tegutsedes võita. Lahingud näevad väga suurejoonelised välja ning muusika vastab väga täpselt sellistel hetkedel ekraanil toimuvale.

Mängus on mitut tüüpi lähivõitlusrelvi ja neid on isegi visatud. Seal on ka peidetud labad, mis on mängu jaoks traditsioonilised ja mida paljud tavalised mängijad armastavad.

Kõik see vaheldub akrobaatika ja parkuuri stiilis liikumisega. Tänu sellele on mäng tegevuse alguses väga tempokas ja dünaamiline.

Assassin's Creed Valhalla tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saate osta Steami platvormilt või ametlikult veebisaidilt. Arendajad ei ole ahned ja seetõttu võib mängu sageli märgatavalt alandatud hinnaga müügil näha.

Installige mäng kohe ja saage teada, mis tunne on olla palgamõrvar viikingite maailmas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more