Järjehoidjad

Assassins Creed 2

Alternatiivsed nimed: Assassins Creed 2

Kindlasti ei ole selline mängija, kes ei ole kuulnud sellist super tegevus filmi mängu Assassin Creed 2. See jätkamine paljukiidetud projekti. Looja teine ​​osa mängust jääb firma «Ubisoft», ja tuleb märkida, et arendajad suutnud luua ime jälle levitava mitte vähem huvitav ja põnev mäng. Kui sa pidid tegelema esimene osa Assassin, siis teavad kõik voorused projekti. Teenete mäng on tõesti palju: lahe graafika, suurepärane gameplay, hea lugu. See on põhjus, miks paljud mängijatele üle kogu maailma on hull selle projekti ja armastavad mängida Assassin Creed 2.

Teine osa aitab kõik fännid seda seiklus tegevus söödu juba tuttavad mööda ja kogu Lähis-Idas ja Itaalia. Around - Renaissance ja ristisõjad. Uue mängu peategelane - noor mees Ezio Auditore da Firenze - pärineb rikkad Florentine aristokraatlik perekond. Ezio isa ja vennad on reedetud pere sõber ja poos tulemusena kulud. Peategelane Assassins Creed 2 tk, on maruvihane, tapetud reeturi ja sunnitud peitu koos ema ja õdedega tema nõbu. Ezio on valmis võtma kättemaks kõigile pereliikmetele, kes oli zameshena riigireetmises ja ta ei kavatse taanduda.

Assassins Creed 2 download aidata peategelane kohtub palju lahendamata isikute ajast. Näiteks Ezio tuttavaks kõik neli liiget Medici, nähes Leonardo da Vinci ja Niccolo Machiavelli, ja üks tõsisemaid vaenlasi Man on ei keegi muu kui Francesco de 'Pazzi, Girolamo Savonarola, Rodrigo Borgia ja teisi, vähem tuntud inimesed renessanss. Ezio uurib kanaleid Veneetsia ja tutvuda kõik põhilised valitsevate perekondade ajast.

Loe kõiki eeliseid saab projekti tundus Assassins Creed 2 video haagis. Alates video, siis näete, et uus versioon mängu mitte ainult säilitada kõik peamised omadused mäng, lemmik mängijad esimeses osas, kuid ka lisada täiesti uusi funktsioone, mis kindlasti meeldib mängijatele. Näiteks uus mäng Assassins Creed 2 peategelane annetama võimeid sukelduda ja ujuda ning kaasamisprotsessi tugevneb võimaluse krabada relvad vaenlase kätte.

Et alustada mängu, siis tuleb alla laadida Assassin Creed 2 arvutis. Projekti täiuslikult edasi kõik hiilgus ja šikk kirjeldatud ajastu. Mängimine teine ​​osa tuntud projekt, saate tunda tõelist vabadust. Dynamics mäng ei jäta teid ükskõikseks - iga esineb viis iseloomu, saad neid või teisi võimalusi.

Veel mänginud Assassins Creed 2 tasuta ja ei saa sõita projekt pead omandama. Ja ees ootab määr noor killers - oma kangelane õppida osaleda võitleb ja liikuda tänavatel vaikselt.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more