Järjehoidjad

Assassins Creed 3

Alternatiivsed nimed: Assassins Creed 3

Nagu te võiks arvata, et arendajad legendaarne projekti The Darkness loorberitel ei kasutata jääda. Nagu näitab uus osa - mäng Assassins Creed 3. Põhijooneks on projekt, et nüüd see on loodud spetsiaalselt projekteeritud uusim mootor Anvil Next. Uus mootor areng meeskond valmistub vabastamise üle kolme aasta. Kõik on loodud nullist, ja kindlasti kõik endast oleneva, tulemused on tunda. Pretsedenditu animatsioon ei jäta teid ükskõikseks, ja nüüd on kolmas osa mängust siis rahul motion-püüdmise tehnoloogia ja kõik rõõmud kasutamine tehisintellekti. Animatsioon kolmas osa Assassins Creed 3 tk nii realistlik, et kõik gameplay tajutakse täiesti erinevalt. Ja kui te mäletate dünaamiline muutus ilm ja aastaajad, huvitav, kas pole?

Mängu Assassin Creed 3 pikk ja hoolikalt välja selgitada, miks peetakse õigustatult üheks kõige kvalitatiivne ja edukas. Mäng toimub 1775. Sel ajal, koos peategelane, sa pead minema tagasi Ameerikasse. Kohalik kolooniad on äärel mässu. Sinu iseloom - palgamõrvar nimega Connor. Ta lubas, et hoida rahu ja vabadust inimestele, kõigi vahenditega. Kavade elluviimist Connor, pead kuulutama sõja oma vaenlasi - inimesi tohutu reaalses maailmas. Koos Connor teil ületada pikk marsruute läbi kitsastel tänavatel linna ja valdav lahinguväljal. Teel kohtad sa palju legendaarne arvud, kes suutis kirjutada oma nime Ameerika ajaloos, kellega tehtud vaenlase nägu.

Nii saate hõlpsasti mängima hakata Assassin Creed 3, siis on vaja osta juurdepääs võtmed. Tõepoolest, siiani juurdepääsu projekti makstakse. Kuid see ei lõpe miljoneid mängijatele üle kogu maailma.

Nüüd Assassins Creed 3 mäng sai isegi ohtlikum, sest oht varitseb kõikjal. Nii et sa ei oma kangelane kasutada mis tahes meetodit, et saavutada võitu vaenlased. Sul on vabadus töötada salakaval sõjalised strateegiad ja plaanid, või anduma kõiki kättesaadavaid relvi.

Et alustada mängu, siis tuleb alla laadida Assassins Creed 3 klient ja paigaldada see oma arvutisse. Teie kangelane on arenenud täiuslik kiskja instinkt, nii vaikselt ja vaikselt jälile nende saagiks teda lihtsam. Pärast ostu juurdepääsu mängu kõik osalejad Assassin Creed 3 saab kasutada tasuta suur arsenal relvi. Sa võid olla esimene inimene, kes kohaldavad taktika salajane sõda.

See revolutsioon, millest me rääkisime ajalooraamatud erineb radikaalselt oma isiklik revolutsioon alustada kui teil on ainult alla Assassin Creed 3. Realism rakendatakse mäng võlub ja paelub. Laeva pardal, vaiksel tänaval või lahinguväljal - kõik võite tunda tema isiklik kohalolek - nii reaalne otsin maastikud ja tegelased.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more