Järjehoidjad

Assassins Creed 4: Black Flag

Alternatiivsed nimed: Assassins Creed 4: Black Flag

Assassins Creed 4: Black Flag - kõige atraktiivsem mängu järgi isegi innukamad kriitikud modernsus. Kõik kirjeldused projekti parandada. Nüüd ajakava muutub intensiivsemaks, realistlikum animatsioon ja krunt on veelgi põnevamaks ja huvitavamaks. Uus projekt viiakse ellu täiesti avatud maailmas, kus on umbes 50 suurt kohtades. Nüüd mängijad on saadaval suuremates linnades ja väikestes külades saab külastada maiade varemed, on pilk suhkru istandused ja külastada jungle, külastada tuntud sadamad ja uurimata koopad.

Mängu Assassin Creed 4 paneb sind päeva piraatlus. Kõik Mäng toimub 1715 Kariibi mere piirkonnas. Nüüd piraatide - tõeline meistrite mitte ainult vett, vaid ka kohapeal. Need inimesed on edendada oma poliitika, mis põhineb ahnus ja julmus. Kohapeal, seadusvastane. Sel osa mängu põhirõhk merereisid, piraat laevad, vesi lahing. Assassin Creed 4 seadistus arvutisse, saate valida erinevaid laevu. Kohe pärast sisenemist projekti igale poole see on kättesaadav isikliku laeva nimega Galka. Neid ja siis esmakordselt mängida Assassins Creed 4 tk, siis saate muuta ja arendada vastavalt oma vajadustele ja nõuetele.

Uus osa Assassin Creed on saadaval kolme põhilist suurlinnade

1. Havana.

2. Kingston.

3. Nessau.

Oma iseloomu saab valida oma meeskond. Suurepärane võimalus mäng Assassins Creed 4 võimaldab kasutada spetsiaalset Tuukrikell, mis võimaldab detailne uuring merepõhja uurida laevavrakki. Teie laev suudab rünnata teiste laevade ja rüüstata neid.

Kuidas kuulutada end arendajad, Assassin Creed 4 Black Flag - kõige täiuslikum versioon mängust. Peamine kangelane Projekti julge Edward Kenva. See on noor piraat kapten, kes oma võidelda oskuste ja vaprus on suutnud suurendada austust teiste meremehed ja piraadid. On raske uskuda, kuid isegi Blackbeard avaldas austust noor vapper mees ... ja tõmmatakse vana konflikt, mis ähvardab kadumine kõik ehitatud piraadid.

Et alustada mängu, siis on vaja osta juurdepääs võtmed ja alla Assassins Creed 4 arvutiga. Kõik projektis osalejad on palju uusi missioone ja ülesandeid lahendada, mis on lõbusam. Erinevalt varasemate projektide, neljas osa ei ole veel tõlgitud vene keelde, kuid see asjaolu ei tohiks sulle piinlikkust - kontroll on lihtne õppida intuitiivselt.

Kui saad laadida Assassin Creed 4, näed, kui palju kontrolli mängu parandada ja edendada. Näiteks peategelane saab oma kapott nähtamatus, kui ta usub, et ta on ohus, ja lihtsalt võtta see automaatselt välja, kui oht on möödas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more