Järjehoidjad

Assassins Creed: Brotherhood

Alternatiivsed nimed: Assassins Creed: Brotherhood, Assassin Creed, Assassin

Game Assassin Creed Brazerhud Prantsuse firma Ubisoft Montreal fantastiline multiplayer mäng, mis on välja töötatud Action-Adventure'i žanris. Sündmuste aeg on XV sajandi alguse lõpp. Stseen Itaalia. Kolmanda isiku vaade. Täielik läbisõit kestab 15 tundi. Seal on nii ühe mängija kui ka mitme mängijaga režiimid. Mängu olemus on arvukate missioonide täitmine, kuumade lahingutega erinevate arvutimärkidega ja reaalsete vastastega teiste kasutajate ees. Mängu kohtades toimub võitlus üllas palgamõrvar Ezio Auditor da Firenze ja Rooma templite vahel. Teie peamised vastased on Borgia klannide esindajad. Lugu areneb kronoloogilises raamistikus. Kasutajal on võimalus lugu missioone korrata. Huvitav hetk, mis möödub minevikust meie päevades ja seejärel tagasi. Kord meie päevadel täidad sa selle perioodi peamise iseloomu - Desmond Miles, kes on leidnud viisi Animus 2 masina kasutamiseks. 0, et lugeda teavet oma esivanemate kohta ja üle kanda minevikku. Kuid ajaloolise joone peamine tegelane on Ezio Auditor da Firenze. Lisaks on palju märke, kelle hulgas on sellised legendaarsed isiksused nagu Leonardo da Vinci, Niccolò Machiavelli või Caterina Sforza. Olles otsustanud AssassinsCreedi: Brotherhood'i alla laadida, võite siseneda möödunud sajandite atmosfääri ja teha pearingliku reisi, mida mäletatakse erksate seikluste jaoks.

Nii, ütleme mängu AssassinsCreed: Vennaskond on teie tähelepanu äratanud ja te soovite sellest rohkem teada. Kuna see projekt on Assassin s Creedi seeria kolmas mäng, on otstarbekas kaaluda, kuidas see toode varasemast erinev. Mängu joonis on algversiooni sündmuste jätk. Mõned muutused said võitlussüsteemi. Nüüd on lahingud dünaamilisemad ja agressiivsemad rünnakud on teretulnud kui lepingu sõlmimise katsed. Kuna teie poliitika on looduses sageli solvav, on mõistlik kaasata sõdureid ja neid koolitada. Teil on võimalik paigutada oma tapjad üle kogu linna ja tõrjuma tõhusalt vaenlaste survet, mille hulgas on tavalised sõdurid, ohvitserid, sõdurid, šveitsi valvurid, laskurid, toetajad, peksjad, gangsterid ja hermeetikud ning hundimehed. Arsenalis on muutusi. Nüüdsest onAssassinsCreed: Brotherhoodthe armor on veelgi mitmekesisem. Mängijal on lubatud kasutada igasuguseid vahendeid, mis aitavad nende eesmärke saavutada. Teie improviseeritud vahendiks on mürk noolemäng, langevarjud, topelt peidetud noad, varjatud relvad, arenenud lennukid, statsionaarsed relvad ja paljud muud asjad. Olulist rolli mängivad erifunktsioonid. Näiteks võite sisse lülitada kotka nägemise ja väga kiiresti hinnata lahinguvälja olukorda. AssassinsCreed: Eagle vaate sisselülitamisel muutuvad vennaskonna videod järgmiselt: soovimatud objektid ühinevad taustaga (enam ei ole silmist), vaenlased on punased, liitlased on sinised, väärisesemed ja varjupaigad on esile tõstetud valge ja ülesande eesmärgid on kollased. Seega saate hõlpsasti avastada silmapaistmatuid objekte ja hinnata taktikalist olukorda.

Teostate üksteise järel tööd, teenite mänguraha ja arendate. Iga sammuga muutute võimsamaks, paremini varustatud ja seega enesekindlamaks. Sa armastad mängu mitmekülgsust. Muide, on veel üks argument, miks peaksite alla laadima mängu AssassinsCreed: Brotherhood. Vali mängustiil ja kasuta seda režiimi, mis on rohkem maitse järgi iga kasutaja õigus. Saate mängida üksi või proovida mitme mängijaga režiime, mille number on kaheksa. Need on soovitud, keerulised otsed, allianss, raske liit, mõrv, jahindus, eskort, kastide jahindus. Ühesõnaga, ärge unustage! Liitu ja vaata ise!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more