Järjehoidjad

Assassins Creed: Revelations

Alternatiivsed nimed: Assassins Creed: Revelations

Mäng Assassins Creed: Revelations - viimane osa seeria mängud, mis räägivad Ezio Auditore. Kuigi veel teine ​​osa mängu mänginud meie ees ja kuum noor Ezio sisse Vennaskonna peategelane on küps ja kitkutud tarkust selles projektis, ta näeb märgatavalt vana. Eesmärk on see osa mängu - dot «i», mille saad vastused kõigile kõige intiimsem küsimusi. Seda eesmärki ja saatis Ezio Konstantinoopoli, kus peamiseks hargneb lugu mäng.

Assassins Creed: Revelations PC on mitmekasutajasüsteemides projekti, nii et lisaks põnev lugu pakub palju uusi sõpru sama entusiastlik mängijatele nagu ise. Vastavalt traditsioonile, see osa on parandatud palju vigu, põnev mängijad ja lisatud mitmeid uusi funktsioone, mis suurendavad ja muudavad mängu põnevamaks.

Endpoint travel - Konstantinoopoli - linna, kus sa veedad suurema osa mängides aega Assassin Creed Revel. See on jagatud mitmeks põhivaldkonda:

Constantine.

Beyazid.

Imperial.

Galata.

Siiski väike osa mängu aitab teil minna tagasi vana küla - Cappadocia. See on legendaarne ala tuntud kogu maailmas oma suurepäraste kivi kloostrid.

Et alustada mängu, siis on vaja osta juurdepääs võtmed alla Assassins Creed: Revelations ja mäng installeerida arvutisse. Selle uue projekti loojad on otsustanud muuta mõiste jaotamine mitme non-core ja pool külalistele. Nüüd antakse mängijatele juhuslikult. Peale projekti Assassins Creed: Revelations on muutunud, või pigem mitu moderniseeritud võidelda süsteemi. Nii näiteks on lihtsustatud tähemärki läbi vasturünnakud lisatud vargus funktsioon otse lahingus, võimalus kiiresti tappa. On pisut muudetud ja laiendatud valikut võimeid iseloomu.

Põhineb mõned avaldused projektide arendajad, saame järeldada, et pärast seda, kui õnnestub Assassin Creed Revel download, siis tean, et üks kõige olulisem mäng inimeste - Desmond, on koomas. Ja sama William, kelle häält võib kuulda fännid projekti tutvustus "kadumist Leonardo" võitleb oma naasmist elu. Samuti tuleb märkida, et välimus Desmond tehtud muudatusi.

Muutunud maksimaalne lubatud tase Assassins ja nüüd tasemel 15 mängijat saavad tiitel "meister palgamõrvar." See tiitel annab omanikule mitmeid privileege. Näiteks, kui kapten palgamõrvar on baasi komandör ajal rünnaku vaenlane jõud ta saab immuunsus.

Rääkides see projekt saab olema palju, kuid see on parim allalaadimiseks mäng Assassins Creed: Revelations ja veenduge, et kõik oma kasu isiklikult. Uskuge mind, mäng on tõesti seda väärt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more