Järjehoidjad

Assault Fire

Alternatiivsed nimed: Assault Fire

Assault Fire Online - tasuta multiplayer fantastiline mäng sõjaliste objektide, sündmuste tulevikus areneda. Projekt loodi Tencent Games. Arendajad on püüdnud tagada, et kasutajad on lihtsalt loll alates uskumatu seiklustest. Mängijad saab transportida 2018 ja osaleda sõda kahe fraktsioonidesse. Vastupidavus ja GSDU kohtuvad soojendusega lahingud Midwest. Selles valdkonnas on arengu ajalugu. Tänu kaasaegse ja kvaliteetse graafika mootori Unreal 3 mootor, kõik, mis juhtub ümber lööb tema realism ja dünaamika. Alustamiseks antakse teile kaks märki, mis kõik kuulub eri fraktsioonidesse. Aja jooksul saab osta endale ja teistele sõduritele asjakohane poest. Koos oma kangelasi, saate kogemusi palju šokeeriv sündmuste kogemus enneolematu emotsioonipursked ja tõesti oma vaba aega veeta meeldiv viis!

Enamik tavaline rünnak Fire registreerimine võtab teid värvikas kohtades mängu. Vaadates ringi, saate liituda võitlus, milleks valige üks, et leida kõige sobivam. Assault Fire mängida sellistes režiimides nagu PVE (võitlus arvuti eest ja tulemuslikkuse aktuaalne ülesanded), PVP (eepilist lahingut suurel lahinguväljal, mis võivad sisaldada tuhandeid mängijaid korraga) ja PVP-X (unikaalne lahingud erinevate eeskirjade ja ootamatu olukordades). Vaatame lähemalt, millist märgid ilmuvad kõik need lahingud. Nagu öeldud, nad jagunevad kahte leeri. GSDU vastupanu - väekontingendi sõdurite eesmärgil kaitsele. Selline eliit kangelased nagu Max, Jason ja Ivan suudavad palju, neid on lihtne pin sätestatakse iga mäss. Teine külg - vastupanu. See mässulised, kes ei ole nõus reeglite mega-korporatsioonid. Allatuult, Cartman ja Dell on üks parimaid võitlejaid. Inimesed kogunesid kõik jõud, et oma õigusi kaitsta ja rünnata valitsus selliseid asju järjekorras. Isegi relvi ja tehnoloogiat nad on varastatud. Ja mida? Lõppude lõpuks, mida nad vajavad, et ellu jääda ja kuidas sa võitled omavoli megacorporations. Opositsioon need kaks rühma - see on midagi ennekuulmatu!

Arendustegevuse kangelased ei saa öelda, et nad kõik on võime omandada ja arendada oskusi. Rohkem oskusi - need reaalset kasu järgmise mängu ajal. Siin on mõned näited. Kiire muutus, uuenemine, adrenaliin, nähtamatuse, Magic tervendav - need on vaid mõned oskused pika nimekirja võimalusi. Sa peaksid järgima arengu tegelastest et tulla toime kõigi püstitatud ülesannete enne sa mängid rünnak Fire. Missy on järgmised: iga päev külalistele, klann missioonide missioon pingeread. Muide, et oleks lihtsam toime tulla eelseisvate katsete saab liituda klanni. Koostööd liitlastega mängida veelgi huvitavamaks Assault Fire!

Ja lõpuks tahaksin mainida kohtadest, kus see on kõik eespool. Mängu maailm koosneb komplekt kaarte, mis on olemas, kus saab õppida nagu te arengut läbi gameplay. Mereäärses linnas, USS, Plant 13, Quiet DOCK, raudteejaam, Station Materjal, Black kanalisatsiooni kaubalaev ICE linnus Storm Canyon, Horror City - kõik need on oma kaardid strateegilised punktid ja valmistab teile erinevaid üllatusi. Jätkake nüüd mängima rünnak Fire tasuta ja te ei kahetse oma otsust. Õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more