Järjehoidjad

Asterix & Friends

Alternatiivsed nimed: Asterix & Friends

Game Asterix & Friends - see on lõbus mäng umbes põnev reisimise Asterix ja tema sõbrad. Asterix & sõbrad teile palju positiivseid muljeid oma lemmik mängud on andnud kangelased see lugu.

Game Asterix & Friends registreerimine ei tekita raskusi, muidugi, kui sa ei valda inglise keelt. Registreerimine Internetis vajate:

1. Sisesta ametlikul kodulehel mängu.

2. Täida pealehel saidi vajalikku teavet ise.

3. Kirjutage oma e-posti aadress. See väli on kohustuslik täita.

4. Sisesta spetsiaalse parooli kontole.

5. Parooli kinnitamiseks peate seda uuesti sisestama.

6. Siis lubad informeeritakse mängu. Kui olete huvitatud midagi, pane märk kõrval need teemad.

7. Seejärel vajutage nuppu « Mängi tasuta nüüd » .

Teine võimalus on liituda selle mängu - on registreerida kaudu Facebook.

Game Asterix ja sõbrad on online mäng, nii et eriti võimas personaalarvuti seadete see mäng ei ole vaja. Sinu jaoks, kõige tähtsam - see on muretsema kiire Interneti-ühendus.

Play Asterix & Friends Teil luua oma küla koos oma mehe Keldid Asterix, Obelix, Dogmatiksu ja teiste kuulsate tegelastega, mida soovite.

In Asterix & Friends saate mängida võimas Rooma.

In Asterix & Friends Online sul võimalik teha sõpradega, vestelda nendega foorumiga erinevaid strateegiaid, Gallia jumalaid ja palju muid asju.

Kui majas sa näed, et seal on erinevaid elemente, näiteks elamute ehitamiseks vaja väike teenindusajad ja tootmise sa peaksid kasutama ainult suurte slots.

Mängus tähtsust vahendeid võib kiiresti muutuda, esimene peate puit-, kivi-, toidu-, ja siis järsku võib vaja muid vahendeid.

Game Asterix & Friends pakkuda isegi hunt. Sa hunt metssiga maitsvat sööki.

Selleks, et õppida, kuidas saada soovitud kohas pead vaid liigutage kursor.

Kuna Keldid ei meeldi magada avamaal pead "oota" ehitada maja neil.

Mõned Keldid võib olla sõjaline, ja kui te ehitada neile maja, ja ehitada puuri või muu relva, võib isegi rünnata roomlased.

Võitlus roomlased ei ole nii lihtne. Nad tõsiselt tajuma oma vastupanu. Kui nad saavad teada, et sa ei taha neid järgima, saatke leegion oma territooriumil. Sa pead harjuma roomlased on territooriumil oma õue, kus nad loodud spetsiaalne patrull.

Teil on unikaalne võimalus treenida külaelanikud, et nad muutuksid tugevamaks.

Asterix ja ses Amis - see on arvutimäng, mis meelde oma lapsepõlve ja veetis aega otsin TV lemmik cartoon Asterix ja Obelix.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more