Järjehoidjad

Athanaton

Alternatiivsed nimed: Athanaton Immortal Warriors

Enne Athanaton Online - maailma nähtamatu lahingutes surematu sõdalased! Ei ole mingit kahtlust: see tasuta veebipõhine mäng ei lähe väljaspool oma tähelepanu.

Athanaton online mäng ei nõua selle käivitamist midagi kättesaamatuks: pead vaid on internetiühendus ja kaasaegne brauser (Google Chrome versiooni 5. 0, Firefox 6. 0, Opera 11. 10 jne ), Toetab Flash Player versiooni 10. 0 või suurem.

Osale mängus Athanaton võib üllatada neid, kes on oma raamatupidamise sotsiaalseid võrgustikke (Facebook, Facebook, Twitter jne ), Kuna nad saavad mängu siseneda otse neilt. Kui te ei kuulu eespool nimetatud kasutajate võrgu ressursse, pead täitma ainult kahes valdkonnas:

1) kehtiv e-posti teel;

2) parool, mille eesmärk on kaitsta oma mängu konto häkkerite. Seepärast on soovitav, et see ei olnud liiga lihtne ja nii tähti ja numbreid.

Järgmine Athanaton online registreerimine küsib lugeda ja nõustuda tingimustega. Võite ka tellida saab mängude uudised (jäta või eemalda vastavasse kasti). Klikkides "Saada", siis täielik protsessi nimetatakse registreerimine Athanaton.

Kõigepealt tõesti mängida mängu online Athanaton, tuleb kõigepealt otsustada server (kui sa ei hooli, peatu soovitatav) ja seejärel - lehe avamiseks - täpsustage oma nimi (nimi tunnustamise mängu ressursid) . Kohe Athanaton online mäng küsib valida ühe tähemärki, saavad teada, kust saate detail klõpsates rühmad väed paiknevad teie ees:

1) Conan - viis armee Phoenix (suurepärane kaitse Järjekindel rünnakut +)

2) Witch Atelanta - Flame ratsaväe (kiirus rünnak ja imevägi)

3) Kratos - Faalanks haamer (pluss hävitav rünnak maagiline ühtsus)

4) August - Gold ratsavägi (peamine relv - nooli, täitub hing)

5) Richard I - ratsavägi koos crossbows (soomustatud eest)

6) Robin Hood - Soul Hunters (+ närbumine hing buum survet moraali vaenlane);

7) Beowulf - Snow Warriors (kiirus + magic, alandab vaenlase moraali)

8) Orianthi - archers lumega kilp (tugevdatud kaitse + "Circular varitsus" täidab esiritta vaenlase segadust).

Treenida oma kangelane, pead mängima mängu online Athanaton üsna pikka aega, nii et sa parem oma mängu iga päev nad õpivad, kuidas alustada koolitust. Kõik muudatused omaduste iseloomu ja vägede võib leida minnes oma profiili. Muide, siin on funktsioon, nagu reinkarnatsioon kangelane. See muutub kättesaadavaks oma saavutustase 51. See näitab võimalust saada sind tagasi mängima Athanaton sama kangelane, kuid esimesel tasandil, vaid tema armee on palju tugevam ja isiklik statistika - ei muutu.

Järgige järgmisi näpunäiteid, kui soovite mängida Athanaton et on edukalt

Upgrade mitmeid hooneid. Õpi, kuidas parandada neid algusest peale ja mitte hiljem, kindlasti, kahetsusega jäänud hetked.

Ülesande täitmiseks, et sa mängida online Athanaton esitab pidevalt. Iga edukalt ülesandeid, saad mingit väikest tasu oma arengut.

Palgata nii palju kangelased kui tekkivaid võimalusi.

On ametlik mäng sait on abi jaotuses Guide, mis võib leida igal ajal olete huvitatud informatsiooni mängu.

Üks viimane nõuanne: ärge jätke võimalust FAB aeg! Liitu nüüd!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more