Järjehoidjad

Alliance of Valiant Arms

Alternatiivsed nimed: Alliance of Valiant Arms, AVA

Alliance of Valiant Arms достаточноновыйММОшутер. Eripärad mäng - kõrge kvaliteediga graafika ja üksikasjalik joonis. Alumine rida on sama, ja mida muud laskurid - saad üsna tihti kiiresti joosta ja tulistada mäng AVA annab sulle võimaluse. Mängu graafika mootor toetab lisatarvik, mille abil täiustatud graafika võimeid. See dünaamiline mäng ei jäta teid ükskõikseks, kui sulle meeldib laskjale ja ei vaata mängu, kus sa pead midagi pikka ja hoolikat läbimõtlemist.

Mängu süžee eeldab, et te liituda lahingu maailma valitseda. In rivaliteet domineerimise üle planeedi tulevad kaks sõdivaid fraktsioone, klann, millest üks on teil alustada. Lahinguväli muutub hiiglane linna metropol, kus tänavatel tekkida eepiline lahing.

Laskemoona väga erinevad, samuti omamoodi võitleb, kus saab osaleda. Tänu ettevaatlik ja mõtlik pilt detail võitlus mäng tundub uskumatu, ja vaadata võitleb huvitav mitte ainult osalejad, vaid ka fännid. Mäng on huvitav nii üksik sõdurid ja meeskonnamängija, tänu sellele, et mängus on nagu meeskond lahingud ja isiklikud ülesanded mängijad. Valides sobiva režiimi, saate siseneda maailma kollektiivne lahingud, kas täita missiooni üksi.

Märgiklassid AVA online [ _7_] kutsutakse snaiper, rünnak või Command meeskond. Specialty snaiper mõistetav sama rünnak on kapten võidelda lühikesel distantsil.

Relvad mängus ei saa teha ainult raha, vaid ka osta-mängu raha. Ka mängu saab täielikult muuta laskemoona. Game AllianceOfValiantArmsпредоставляет võimalus täielikult muuta relvi mängu: mängijate saadaval butts, pütid ja muud vajalikud asjad mängus. Tunnuseks see relv on, et seda saab muuta ja mugav teha ise.

Et alustada mängu, saate kiiresti vastu AVA registreerimist. Kui olete õppida mängima, on olemas, kus saab palju boonuseid. Kuna meil on tegemist shooter, peamine boonuseid saad shooting vaenlased. Lisaks mängib, siis pumbatakse märk omandada uusi teadmisi ja oskusi, ja siis pealkirjas. Järk-järgult, mängu ajal, mäng A. A. Lubab mängida paremini: kiiremini pealelaadimisel, muutub mugavamaks, pidades silmas kahanevaid tulusid. Nagu tulemusena iseloomu jookseb kiiremini ja paremini tulistamist.

Kui soovite mängida AVA , see mäng on mitmeid eeliseid. See on tasuta, nii et seda saab mängida. Shooter on väga populaarne versiooni mängu, mis on armastatud palju kasutajaid. Mäng väärt mõeldud graafika, on erinevaid viise võidelda ja kogu hulk relvi on rohkem kui 70 ühikut. In AVA mängida on elukutseliste mängijate laskurite ja algajatele ja kõik saavad oma osa rõõmu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more