Järjehoidjad

Avatari põlvkonnad

Alternatiivsed nimed:

Avatar Generations MOBA RPG mäng mobiilseadmetele. Graafika on käsitsi joonistatud, teie ees on nagu multikas. Tegelastele andsid häält näitlejad ja muusika sobib mängu üldise stiiliga.

Nagu ka teistes selle žanri mängudes, on edu võtmeks meeskond, kus kõik osalejad täiendavad üksteise tugevaid külgi ja kompenseerivad nõrkusi.

Enne kui hakkate mängima mängu Avatar Generations, mõelge endale nimi, valige avatar ja läbige lühike õpetus, mille käigus saate teada, kuidas mängu juhtida ja paar esimest võitlejat hankida.

Järgmisel ootavad teid rohkem seiklused:

  • Täielik tase pärast taset kogemuste omandamiseks ning kangelasekaartide ja varustuse fragmentide hankimiseks
  • Uurige uusi oskusi, valides arengupuust enda arvates kõige kasulikumad anded
  • Looge ja uuendage sõdalastele relvi ja soomust
  • Liituge teiste mängijatega ja täitke koos missioone
  • Saage teada, milline meeskond on PvP Arena režiimis tugevam

Need on vaid mõned ülesanded, mis mängijaid ootavad. Kuna projekt areneb pidevalt, ilmuvad perioodiliselt uued mängurežiimid. Kangelaste kollektsioon täieneb ja põnevaid kohti on veelgi, kus teid ootavad seiklused.

Mängu loonud arendajad said inspiratsiooni Ida kultuurist. Siin näete tüüpilisi riideid, hoonete stiile ja kuulete idamaist muusikat.

Kõik see toob rahu, kuid te ei tohiks lõõgastuda. Paljud karmid ida sõdalased soovivad teie väikest meeskonda alistada.

Ärge kartke eksperimenteerida, järk-järgult muutub teie kangelaste kogu üsna suureks. Testige neid kõiki lahingus ja valige tugevaim meeskonna koosseis.

Kõik kangelased jagunevad mitmeks klassiks, alates tavalisest kuni kõige haruldasema eepilise klassini. Isegi kui teie võitlejad on kõige lihtsamas klassis, ärge muretsege, rohkemate kaartide kogumine annab teile võimaluse neid täiustada. Täiendamine suurendab kõiki omadusi ja avab uusi talente. Kui te ei soovi ise katsetada, leiate Interneti-otsingu abil hõlpsalt kõige edukamad valikud. Kuid ise proovimine on alati huvitavam, äkki õnnestub teil moodustada võitmatu sõdalaste rühm.

Iga päev mängu sisenedes ja igapäevaseid ülesandeid täites saate toredaid kingitusi.

Suurte pühade ajal on võimalus osaleda temaatiliste auhindadega erivõistlustel. Need võivad olla lihtsad kaunistused sõdalaste välimuse muutmiseks või väärtuslikud esemed, mida on muul ajal väga raske hankida.

mängusisene pood uuendab oma sortimenti iga päev. Sealt saate osta kangelasekaarte ja muid kasulikke esemeid. Ostu saab sooritada mängusisese valuuta või pärisrahaga.

Müük poes on arendajatele ainus kasum. Kui teile mäng meeldis, kulutage väike summa ja väljendage sel viisil oma tänu.

Saate Android-s tasuta alla laadida

Avatar Generations, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Hakkake kohe mängima, et kiiresti kokku panna kõige tugevamatest sõdalastest koosnev meeskond!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more