Järjehoidjad

Avatarid: Age of Chaos

Alternatiivsed nimed: Avatars, Avatar

Avatarid Game Review: Age of Chaos.

Maailma avatarid: Age of Chaos online on klassikaline fantaasia rollimäng kõik funktsioonid mängu. Perioodi kaos mäng annab sulle huvitav külalistele, põnev turniirid, mini mänge ja mõistatusi, mis nõuavad loogilist mõtlemist. See tasuta veebipõhine mäng on multiplayer, sest see on piiramatu juurdepääsu süsteemile esitatud nõudmised on liiga kõrged. Mängida avatarid: Age of Chaos on vaja internetiühendust, süsteem Microsoft Windows 98SE/ME/2000/XP, Pentium 300 MHz, 128 MB RAM ja videokaart ühildub DirectX. Hakka pool mäng abi avatarid: Age of Chaos online registreerimine. Game Client ei ole vaja alla laadida. Osale mängus avatarid: Age of Chaos nõuab järgmisi samme:

1) kasutusele mängu tegelase nimi

2) kirje parool ja siseneb uuesti järgmisel real

3) E-mail (e-post);

4) Märkus teie tegelik sünniaeg;

5) Märkus põrandat

6) kasutuselevõtt kujutatud joonistel ettenähtud väljale

7) vastuvõtmise Kasutaja lepingu

8) kinnitus vastavuse seadustele mäng

9) Vajutades Registreeru.

Register avatarid: Age of Chaos on möödas, ja sa olid suletud ruumidesse maailma. See elupaiga endine jumalad, nüüd Avatar, koha sai viimane linnus suremas universumis. Sisestate mängu oma luua unikaalne iseloom. Hiljem mäng avatarid: Age of Chaos online annab võimaluse taaskehastuvad arvesse kõrgemal kujul. Saadaval iga rassi oma kõrgeima vormi. Näiteks elf võib sündida ingliks või vampiir, deemon või Efreet gin ja nii edasi.

Vaatame lähemalt sees mäng rassist. Kokku 7

- People

- Elves

- Orcs

- Gnomes

- Trollid

- Dana

- Deemonid.

Inimesed mäng on kõige levinum rassist. Piirangud neile teada. See mitmekülgne rass on suur arengupotentsiaal. Lisaks inimestele lihtne õppida.

Elves - majesteetlik olendid peenkehad omavad erakordset agility. Loodus täpsus võimaldab esindajad seda sõitu peetakse parim archers. Kuid kasutamise suundade ja Dubin neil on piiratud.

Orcs - uskumatult tugev sõdalased, mille võitluskunstide kunst on kaasasündinud kvaliteeti. Proud olendid osavalt oma jõudu ära kasutada ja piiranguteta kasutada vibu ja maagiat mõistus ei peata neid.

Gnomes - Piemonte rassi meistrid, kes on tuntud tugevuse teevad. Juurdepääs vibud ja maagia tuli neid on vähe, kuid ülejäänud relvad neil on väga nutikalt.

Trollid muljet oma tohutu suuruse. Legendaarselt visa olendid eelkõige oskus - paranemist. Seoses relvade kasutamine, odad, mõõgad, vibud ja kõik magic trollid piiratud.

Dana olemuselt koormatud tume magic ja vampirism. Kõik elanikud maailma avatarid talitada kahtlevalt, võib isegi öelda, äärmuslik vihkamine. Need uvorotlivye olendid kasutavad erinevat liiki relvi. Üksnes neid vaid klubid.

Põhjustatud tulekahju element tulise deemonid olema nahk ja nii füüsilist ja maagiline kahju neid vähendatakse. Vibud, Ammud, magic ja valguses põhjust seda sõitu on piiratud, kuid tundub, et nad ei hooli see.

Avatarid: Age of Chaos saab mängida, omandada kogemusi ja arendada oskusi selleks, taassündi. See võime saavutatakse pärast edukat lõpetamist mitmeid väljakutseid ülesanded ja peetakse kõrgeim autasu.

Ühistegevus online mäng ei ole ka viimane. Liitu clan - see tähendab, et saada ühenduse liikmeks mängijad, kellega on lihtsam teha koormust pikkade reiside ja võida verine lahingud.

Teine võimalus on mäng juuresolekul religioonid. Avatarid: Age of Chaos online mäng võimaldab igaühel, kes tahab proovida ennast jumalaks. Korraldamine oma religiooni, peaks koguma järgijaid reaalseid mängijaid. Rohkem neil, võimsam jumal.

Alus mängu - dünaamiline reaalajas võidelda. Aga sa ei veeta kogu oma aega lihtsalt selle elukutse. Lõppude lõpuks, sa pead rohkem mõtlema, kuidas töötasu. On kahte tüüpi valuuta: hõbedane (mängu raha) ja kuld (ostetud võrgumänge reaalne). Teeni mänguraha saab panna tee test, turniiridel osalemise ja lahingud, meelitada uusi mängijaid mängu, kulus kerib ja teeb käsitööd. Parim karjäär on teie! Otsustada, milline on sinu hing. Mäng pakub seitse võimalust:

- Pathfinder (hästi kursis vabas looduses, mis tõhusalt koguda koostisosad Potions ja eliksiirid)

- Killer (palgasõdur, kes peidab varjud ja rünnakute tappa)

- Healer (võimalik taastada oma tervist ja aidata liitlased)

- Witcher (talub magic mis konkreetselt paneb keha muutused)

- Mercenary (viis raha teenida - maagia ja mõõk)

- Hunter (spetsialiseerunud haruldaste liikide saagi koletised)

- Raider (otsib aare).

Play Game avatarid: Age of Chaos Online on vajalik, liikudes läbi taset. Muide, kui tase saab ka tulu. Iga uus tase, siis kaevuma rohkem arvesse gameplay. Põnev mäng sündmusi jäädvustada ka kõige nõudlikuma mängijatele.

Start mängib mängu online avatarid: Age of Chaos ja suudab kontrollida veidrus selle projekti. Ole kindel, et ei pea pettuma! Võib õnne teile teostada kõige ambitsioonikad plaanid!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more