Järjehoidjad

Avatar-täht

Alternatiivsed nimed: Avatar Star

Avatar Star on kolmanda isiku shooter-stiilis arvutimäng. See mäng on multiplayer mäng anime stiilis graafikaga.

.Mängus Avatar Star registreerimine on kõigile kasutajatele lihtne ja selge, vajalik on järgmine teave:

 • Teie nimi. Mõnel juhul on nimi ja perekonnanimi
 • Sugu sünnist
 • E-posti aadress
 • Mängu nimi
 • Eesti riik, kus sa elad

Laadi Avatar Star ametlikul saidil, samuti saitidel, mis pakuvad juurdepääsu sellele funktsioonile. Peate klikkima nupule "Laadi mäng" või "Laadi mäng" (iga sait esitatakse erinevalt). Seejärel näete ujuvat akent, kus tuleb klõpsata "Salvesta fail". Faili laadimisel installige see.

В Avatar Star Internetis on kolm huvitavat tähemärki:

 1. Guardian (Medic) - see klass tegeleb teiste tähemärkide paranemisega.
 2. Gunner (raske jalavägi) on tugevaim klass, mis käsitseb relvi korralikult.
 3. Assassin (snaiper) - see klass on kõige täpsem. Nad võivad tappa igal kaugusel, nii et nad peaksid olema ettevaatlikud.

B Avatar Star erinevate kalliskividega saate parandada tegelaste oskusi. Nende võimed sellest suurenevad. Kui ühendate monotoonseid kive, saate suurendada nende tõhusust, mis on teie iseloomu jaoks väga kasulik. Siin on kolm klassikalist mängurežiimi:

 1. Hill of the Hill - see režiim on kõige populaarsem.
 2. domineerimine - siin peate näitama kõiki oma võimeid mängu domineerimiseks.
 3. Teeskonna desmatch on käsurežiim.

Avatar Star võrgus pakkus iga iseloomu jaoks piisavalt võimalusi. Sul on võimalik oma kostüüme muuta, sest mängus on nii palju. Samuti ei ole vähem erinevaid relvi.

Avatar Star on täiesti tasuta. Mängus on spetsiaalne sisemängude pood, kus saab osta mängu jaoks erinevaid vajalikke objekte virtuaalse raha eest.

Avatar Star on uus huvitav mäng, mis on täis palju põnevaid eriefekte, märke ja hämmastavaid seiklusi. Registreerige oma sõpradega, laadige mäng alla ja hakake sukelduma selles põnevas anime tähemärkide maailmas. Olles sattunud sellesse maailma, ei kahtle te kahtlemata kulutatud aega.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more