Järjehoidjad

Avatarid: Age of Chaos

Alternatiivsed nimed: Avatarid online mäng avataride ajastu kaos

Praeguseks on Internet, seal on palju online mänge, mis hõlmavad mängija oma sisemaailma, krunt ja lihtsalt mängu atmosfäär. Kuid mitte kõik need mängud, mängijad on tegevusvabadust, nagu ka liikumise ja käitumise lahingut.

Me tahame anda teile mängu, et ei sobi standard online mänge sa eales kohanud - on online mäng "Avatar: periood kaos." Selles mängus tähemärki on täielik liikumisvabadus suur avarusi maailma avatar planeerimine lahing (valikuvabadust ning hagi võidab, mida rakendatakse) ja lahing ise toimub reaalajas ja kontrollib mängija täielikult.

Ja nii lühidalt mängu ...

Online-mäng "Avatar: Era of Chaos" on seitse mängitav võistlused: inimese, elf, dwarf, orc, deemon, troll ja Danu. Kõik need võistlused on oma unikaalne ja täiuslik. Enamik üldise race - mees, kes võib olla sõdalane ja mage. Muud võistlused on rohkem altid teatud tüüpi tegelane raskachek nii dan rassi sobivam tume võlurid ja elf ambur. Registreerumisel mängus, võib kasutaja valida mis tahes olemasolevate võistlused, ja kui raske valida, võite alati pöörduda abi osas, või teise võimalusena valida iga rassi ja proovida mängida iseloomu saab kõrvaldada enne kui nad jõuavad tase 11.

Pärast registreerumist iseloomu saab keskväljakul ja suur sääsk on katse lahing, mis näitab võimalust iseloomu. See võitlus ei pea kartma, ning soovitatav on viipasid, et pop-up ekraanile ja sisse chat. Pärast võitlust, võite uurida linn ise, see aitab sul quest iseloomu Elika, mis annab lihtsaid ülesandeid, mille eest saate boonuseid kujul kogemusi ja hõbe (neid saab aktiveerida seljakott iseloomu klõpsates "kasutamine"). Linn ise on neli piirkonda: District Guild, Central Square, elamurajoonis ja kalmistu. Kõigis valdkondades on struktuur, milles teha tööd, et saada kogemusi ja hõbe, samuti taastada tervist ja osta riideid ja relvi. Keskväljakul on Arena, kus sa saad kontrollida tugevust oma iseloomu võidelda, samuti Temple of ravi ja ka siis, kui te ei võta religioon, mis annab boonust tervis ja manna.

Pärast teeme kõik tööd, mis annab märgi Elika võib kergesti jõuda tasemele 8 (see võtab aega vähem kui tunni, välja arvatud üks töö.) Siis võid minna poodi ja kleit oma iseloomu kõnnib riigis ja sooritada keerulisemaid ülesandeid. Valides buildup on teil võimalus teha warrior, mage, ambur või ristik. Kõigi nende liiki märke, kui nende relvad - sõdurite mõõgad, kirved, klubid, nuiadega mages, archers jaoks vibud ja Ammud, ja Clover - ristik. Võlurite omakorda võib jagada nelja liiki: tume, hele, vaimu ja stihiyschiki võib olla ka kombinatsioon mitmest Maagia üks märk.

Esialgu taset saadaval kerge iseloomuga ülesandeid, mis aitavad uurida sitemu lahinguväljal kaart ja muud nüansid mängu. Mida suurem on märk tasemel - seda raskem ülesanne ja seega sulab muutub huvitav mängida. Iga mängija saab leida oma koht mängus - mõned arendada tähemärki PVP lahingud ja rünnata kõike, mis liigub, teised PVE lahingud ja rahulik jalutuskäik looduses koguda ressursse ja taob eest.

Jõudes tase 51 märk on tal võimalus läbida rituaal reinkarnatsiooni ja saada kõrgeim vorm (parem race): Vampire Golem, Berserk, Giant, Angel, Lich, Torre, Ghost, Efreet, Jinnah (sõltuvalt tegelase rass) . Kõrgemad vormid annavad oma võimalustele ja maailma avastama iseloomu avatare koos uue, huvitava pool.

Kes otsustas testida oma võimeid - kontroll online mäng ja süüvima maailma avatare!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more