Järjehoidjad

Aveni koloonia

Alternatiivsed nimed:

Aven Colony ellujäämissimulaator linnaehituse ja sõjalise strateegia elementidega. Mängul on suurepärane graafika, kuigi see pole sellele žanrile tüüpiline. Helikujundus ei jää alla, kõik on väga kõrgel tasemel.

Kauges tulevikus, kui sai kättesaadavaks kosmoselennud märkimisväärsete vahemaade tagant ja Maa ressursid olid otsas, otsustas Maa juhtkond koloniseerida planeedi nimega Awen.

Nagu võisite arvata, olete selle programmi juht.

Mängus on teil palju ülesandeid:

  • Hallake ressursside kaevandamist
  • Uute asulate rajamine planeedi erinevatesse piirkondadesse
  • Tehnoloogia arendamine
  • Hoidke korda ja kuritegevuse taset
  • Võitlus ilmastikumõjude vastu ja hoonete kaitsmine looduslike metsloomade eest

Mäng on põnev, arendajad on püüdnud, et teil ei oleks võimalust igavleda.

Nagu paljudes sarnastes mängudes, on siingi edu võti tasakaal. Veenduge, et kõigist koloonia eluks vajalikest ressurssidest piisab, kuid ärge unustage arengut.

Mängul on aastaaegade vahetus. Talv on siin väga karm. Lisaks temperatuuri alandamisele tekitab ebamugavusi välk, mis sel perioodil on väga aktiivne.

On kataklüsme, mis ei ole seotud ilmastikutingimuste ja aastaaegadega. Näiteks planeedi sisikonnast väljuvad lämmatava gaasi pilved pole sugugi haruldane nähtus.

Seal on ohtlike haiguste epideemiad, mille vastu võitlemiseks on vaja ehitada kiirendatud tempos haiglaid ja töötada vaktsiini kallal.

Kliima on planeedi erinevates kohtades erinev. Lisaks on erinevusi taimestikus ja loomastikus.

Fauna pole sugugi kahjutu ja võib rünnata hooneid. Peate ehitama kaitsvaid torne ja isegi need ei suuda alati kaitsta hooneid hiiglaslike maa-aluste usside eest, mis elavad mõnes planeedi paigas.

Aven Colony mängimine pole lihtne, kuid see teebki mängu nii huvitavaks.

Peamine ehitusressurss on siin metall. Seda kasutatakse peaaegu kõigi mängus olevate hoonete ehitamiseks.

ressurssi, mida on raskem hankida kui muud toitu. Põllukultuuride loomisest kuni valmistoodete kättesaamiseni üsna pikk tootmisahel.

Lisaks on tarvikute hoidmiseks vaja palju ladusid. Esialgu on laoruumidest pidevalt puudus.

Töötavad droonid ei ole autonoomsed. Töökohast mitte kaugel peaks olema masinaid käsitsev personal.

Sa mõjutad otseselt kolonistide elu. Saate isegi muuta tööpäeva pikkust.

ülesannet aitavad teie koloonial kiiremini kasvada. Need võivad olla ülesanded teatud hulga ressursside ammutamiseks. Või vajalike hoonete ehitamine.

Kui teil on ladudesse kogunenud palju mittevajalikke tooteid, pole see oluline. Saate vahetada ülejäägi puuduvate ressursside vastu.

Aven Colony tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Kas soovite end proovile panna keerulise kosmosekoloniseerimismissiooni juhina? Installige mäng kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more