Järjehoidjad

Balduri värav 3

Alternatiivsed nimed:

Baldur's Gate 3 on väga kõrge kvaliteediga RPG. Midagi muud sellelt arendajalt siiski ei oodatud. Mängu nimes sisalduv kolm on üsna lihtne, nii et seda saab eelmistest eristada. Narratiiv ei ole seotud juba välja antud mängudega ja on omaette lugu tuttavas universumis. Saate mängida isegi siis, kui eelmised osad jäid vahele.

Mängu graafika on suurepärane, eriti dialoogide ajal pildi kallal. Näod on animeeritud, tegelased näevad väga kenad välja. Ka pealtnäha ebaatraktiivsed võistlused joonistatakse välja hoopis teistmoodi, kui see sellistes mängudes juhtub.

Enne mängu alustamist suunatakse teid tähemärkide redaktorisse. Seadeid on üsna vähe. Valige rass, välimus, nimi ja isegi pikkus. Mõelge võistluse valimisel hoolikalt läbi. Siin mõjutab see sageli teiste suhtumist teie iseloomu. Valides rassi, mille esindajad on kuulsad oma pahatahtlikkuse ja julmuse poolest - ärge olge üllatunud teiste agressiivsest reaktsioonist. See teeb mängu minu arvates tõesti huvitavamaks.

Pärast peate klassi üle otsustama.

Põhiklassid:

  • Sõdalane
  • Preester
  • Nõustaja
  • Rogue

Igal klassil on mitu alamklassi. Selles osas pole mängu tasakaal täiuslik. Kõik klassid, mille arsenalis on maagia, on palju huvitavamad. Neil on rohkem rünnakuvõimalusi ja arendatavate oskuste hulk on palju suurem kui tavalistel sõdalastel.

Mäng algab sellega, et molluskid röövivad teie tegelase. Elage parasiidivastse ajus, mis peaks lõpuks muutma teie kangelase üheks selliseks painajalikuks olendiks. Ja miski ei takistaks nende plaani täitumist, kuid siis ründavad draakoniratsutajad Moluscoidi lendavat laeva. Lahingu ajal avastate end visatuna võõrale maale. Territooriumil, kus te asute, käib sõda kahe klanni vahel. Püüdes leida moodust ajus olevast parasiidist vabanemiseks, avastate end enne, kui transformatsiooniprotsess on liiga kaugele läinud, sattunud vastasseisu ja mis saab edasi, kui mängite Baldur's Gate 3

.

Mängu võitlusrežiim on käigupõhine, iga üksus tegutseb mitmes etapis – liikumine, rünnak ja väiksemad tegevused. Keskkonnaga on võimalik suhelda. Vaenlased kukuvad külmunud lompidele ja õli süttib kaunilt, tekitades kahju. Vesi võib happe maha pesta.

Teie kangelane ei reisi üksi, mängu ajal komplekteerite teid aitama võitlejate meeskonna. Nende statistikat saab taseme tõustes valikuliselt täiendada.

Iga hävitajat on võimalik varustada erineva varustuse, soomuste ja relvadega. Mida iganes võitlejatele selga paned, on neile nähtav. Arendajad on mõelnud ka kõige väiksematele detailidele.

Paljudes olukordades määrab tegevuse õnnestumise kahekümnetahulise täringu viskamine, täpselt nagu lauamängus. Pole saladus, et lauamängud olid RPG žanri eelkäijad.

Põhilugu on huvitav, mängust on raske lahti saada. Dialoogid on hästi kirjutatud ja üsna emotsionaalsed. Mängus on isegi romantikat.

Baldur's Gate 3 tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Seda meistriteost saate osta Steami turul või ametlikul veebisaidil.

Hakka mängima kohe! Mängust leiate huvitava loo ja tohutu maagilise maailma!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more