Järjehoidjad

Balduri värav: Dark Alliance 2

Alternatiivsed nimed:

Baldur's Gate: Dark Alliance 2 on järjekordne klassikalise 2004. aasta mängu ports kirjastajalt, mida teavad kõik RPG fännid. Tekstuurid tehti ümber ja mäng koliti uude mootorisse, kuid lõikestseenid ja pritsekraanid jäid millegipärast järelevalveta. Inimesed armastavad neid mänge mitte graafika kvaliteedi pärast, kuid mõnes kohas tahaks pilti natuke paremini näha. Häälnäitlemine jäi vanast versioonist alles. Sellega on mängus kõik korras, siin pole etteheiteid. Aga see on rohkem kemplemine, süžee kompenseerib kõik need puudujäägid. Selles mängus peate uurima paljusid kohti ja parandama oma kangelase oskusi, päästes samal ajal maailma.

Mäng toimub kronoloogiliselt kohe pärast esimese osa lõppu. Soovitav on kõigepealt läbida esimene osa, siis on kõik selgem. Aga eraldi loona on mäng päris huvitav.

Enne mängu Baldur's Gate: Dark Alliance 2 mängimist valige tegelasklass.

Siin on viis klassi, mis annab selgelt rohkem valikuvabadust.

  • Inimbarbar
  • päkapiku nekrut
  • Tumehaldja munk
  • Päkapikk Rogue
  • Inimvaimulik

Parema tasakaalu korral on seekord mängitav mis tahes klass. Pärast mängu alustamist saate valitud tegelasele nime panna.

Avastseenis saate teada, et torni hävitamine mängu esimese osa lõpus viis väravate avamiseni, millest paljud kurjad vaimud maailma voolasid. Kuna teie süül ähvardab maailma oht, on teie ülesanne see päästa.

Pärast seda visatakse teid mahajäetud teele. Pärast möödumist kohtate veidi edasi haavatud sõdalast. Ta räägib, et valvas haagissuvilat, mida punahambad ründasid, pääses imekombel lahingust ja tema nimi on Kiira.

Lisaks ütleb ta, et üks ründajate salgadest viis lähedalasuvasse metsa kaasa mitu inimest. Kuid ta kuulis, et teise üksuse sõdalased läksid Wayforki külla ja kavatsesid selle linna põletada.

Te nõustute teda aitama, suundute metsa poole, et leida esimene meeskond, ja leppite Kiiraga kokku Wayforki lähedal, et teise meeskonnaga tegeleda.

Mis edasi juhtus, saate teada, kui mängite mängu Baldur's Gate: Dark Alliance 2

Lisaks mängu põhiloole saate täita kõrvalülesandeid. Mängu dialoogid on hästi kirjutatud, mäng tekitab sõltuvust. Iga taseme tõusuga saate võimaluse üht oskust täiustada või uut õppida. Aja edenedes vahetage relvi ja riideesemeid parimate vastu, mis on saadud võidetud vaenlastelt koos kullaga. Taseme tõusmiseks vajalik kogemustepagas koguneb kiiremini kui esimeses osas.

Mängu salvestamine, nagu varemgi, on võimalik ainult spetsiaalsetel pjedestaalidel või peate kasutama teleportirulli, et jõuda kohta, kus saate salvestada ja seejärel tagasi pöörduda.

Mängul on kellaaeg muutunud. Ka ilm muutub.

Enamiku ümbritsevate objektidega ei saa suhelda, kuid on tünnid või kastid, mida saab purustada, et ammutada erinevaid neisse salvestatud ressursse.

Baldur's Gate: Dark Alliance 2 tasuta allalaadimine arvutis PC kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami turul või ametlikul veebisaidil.

Mängus ootab teie kangelast terve maailm, mis tuleb päästa, alustage mängimist kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more