Järjehoidjad

Balduri värav: Dark Alliance

Alternatiivsed nimed:

Baldur's Gate: Dark Alliance vana konsoolimängu kordusväljaanne. Üldiselt pole see päris kordusväljaanne, mäng loodi uuesti uuel mootoril ja uute tekstuuridega. Originaalist jäeti tegelaste visuaalne kujundus minimaalsete erinevustega, muusika ja häälnäitlemine, mida omal ajal esitasid professionaalsed näitlejad. Süžee jäi loomulikult muutumatuks.

Enne mängu alustamist tuleb valida kolme saadaoleva tegelase hulgast.

  • Inimvibulaskja
  • Päkapikuvõitleja
  • Elf mage

Arendajad ei mõelnud natuke tasakaalusüsteemi üle, sest võitleja osutus tugevaimaks üksuseks ja nõrgimaks maagiliste võimetega päkapikuks. Tal on hilisematel tasemetel palju tugevaid rünnakuvõimalusi, kuid need muutsid ta väga hapraks. Kahjustuste vältimiseks peate pidevalt liikuma ja isegi see ei taga ellujäämist.

Ei ole võimalik igal ajal salvestada. Selleks on vaja spetsiaalseid monumente, mis asuvad asukoha alguses ja mõnikord veel mitmes kohas. Olge valmis selleks, et peate end enne järgmist lahingut kaitsmiseks regulaarselt läbima taseme edasi-tagasi kõndima. Teise võimalusena saate linna salvestada märkimisväärsel hulgal teleportatsioonirulle ja seal salvestada. Kuid see valik pole kõigis kohtades saadaval.

Mäng algab sellega, et teie kangelane või kangelanna, olenevalt valikust, läheb ööseks jalutuskäigule, võttes kaasa korraliku koguse kuldmünte. Mitte just kõige targema teo tõttu langeb ta röövlijõugu ohvriks, saab nuia pähe ja kaotab kõik väärtuslikud asjad. Ta oleks võinud elu kaotada, kuid siis sekkub valvur, hirmunud röövlid jooksevad minema. Ja patrull saadab sind lähimasse kõrtsi nimega Haldjalaul. Seal kangelast aidatakse.

Kangelane ei suuda kurikaeltele nende alatut rünnakut andeks anda ja otsustab kurjategijad üles leida, et kätte maksta ja varastatud vara tagastada. Selgub, et selleks peate uurima linna all asuvaid kanalisatsiooni ja veelgi sügavamaid koopasse. Aeg-ajalt, pärast järgmise asukoha läbimist, naasete uuesti kõrtsi. Esimestel tasanditel saab sellest institutsioonist midagi ajutise peakorteri sarnast.

Uurimise käigus satub kangelane veelgi tõsisemasse asjasse, millest saad rohkem teada, kui mängid mängu Baldur's Gate: Dark Alliance.

Edasi pääsemiseks vajate võimsamaid relvi ja soomust, mida saate kõik kaupmeestelt osta. Kuid esimestel tasemetel ei saa te vaenlaste võitmise eest palju väärtuslikke asju. Proovige salvestada.

Kui jõuate tasemele, valite, millist oskust täiendada.

Levels ei ole liiga keeruline, põhimõtteliselt peate hävitama kõik vaenlased ja tegelema bossiga. Ärge püüdke ülemust otse rünnata. Parim taktika on tema rünnakutest kõrvale hiilida ja vahepeal, kui tema oskused on jahtunud, lüüa ennast.

Baldur's Gate: Dark Alliance'i tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Kuid saate mängu osta Steami turul või ametlikul veebisaidil.

Hakka mängima kohe, et aidata kangelasel ise hädast välja tulla ja maailm päästa!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more