Järjehoidjad

Banana Wars

Alternatiivsed nimed: Banana Wars

Banana Wars (Banana Wars Online) - lõbus online mäng stiilis "voynushki."

Kui tahad saada diktaator banaani vabariik, Banana War online mäng - sulle! Võite tuua julge bänd palgasõdurite ja pätid osaleda põnev lahingud ja põnevaid missioone ja erinevaid turniire.

See online mäng Banana Wars ei nõua eelnevalt paigaldus, saate mängida igast arvutist, kui teil on juurdepääs Internetile. See ei võta palju ruumi, nii et mäng Banana Wars saab mängida isegi aeglasematel masinatel. Et alustada mängu, teil on vaja ainult Registreeri mängu Banana Wars.

Liitu Banana Wars on järgmine: mängu kodukale, registreerimise alusel sisestage oma kasutajanimi (hüüdnimi) - nimi, mille te kutsutakse mäng, vali oma sugu. Seejärel sisestage E-post (e-posti aadress, millele saate registreerimise kinnituse), valige riigi nimi, kus sa elad, sisestage kaks korda parool ja vajuta "Sign Up". Nüüd võite hakata mängima mängu online Banana Wars.

Alguses mäng sa saad oma käed squad palgasõdurid ja pead minema läbi "School of Young Diktaator" - see tähendab, et täita mõned lihtsad ülesanded, mis aitavad teil alustada mängu.

Selleks et teha kindlaks, kes mängijatest jahedam, siis on vaja osaleda turniiridel.

Järgmine mäng - sa pead hea täiendada olemasolevat meeskonda ja minna lahingusse koos rühma teiste mängijatega ning saada win, raha ja midagi kasulikku. Raha saab kulutada suurendada jõuallikas, omandada uusi üksused (st palgata uusi töötajaid, et osta uusi sõidukeid (džiibid, mahutid)), täiendada oma vidinaid - need on elemendid, mis suurendavad võidelda võimeid üksuse (võib olla mitte rohkem kui kolm kohta RUS). Siis, pärast tegemise tehnikat ja kuivatatud Tuletõrjujad võivad uuesti ühineda võitluses ja mängida Banana Wars.

On üks funktsioon - Banana Wars online mäng ei ole ette nähtud mängija mõjutada käigus lahing, siis suunata oma meeskonda lahingusse, ja et teie osalemisega lõpeb, oma üksused ei lahing vaenlase üksused. Nii see mäng võita, kes on paremini ette valmistatud, kiirem ja järsem parandanud oma lahinguüksuste, samuti need, kes olid õppinud vaenlase armee.

Mängu jälgib võitu ja kaotust ja teenida maine, saate liikuda edasi järgmisele tasandile. Liikuda iga uue taseme siis jälle palutakse täita erinevaid huvitavaid ülesandeid. See võib võtta mitmeid katseid täidab neid. Aga igal tasandil suurendab teie võimalusi ja lähemale peamine eesmärk.

Iga uus tase suurendab võidelda võimeid oma meeskond, seal on uut tüüpi üksuste paranenud, suurendades nende number.

Banana Wars online mäng, kus lahingud erinevatel tasanditel sõltub sellest, kuidas paljud võitlejad osalevad selles lahingus ja mitu korda saab lahti võtnud oma meeskonda lahinguväljal. Näiteks esimesel tasandil, üksus koosneb 5 ühikut, ja nad saavad maa lahinguväljal ainult üks kord, ja kõrgemal tasemel kümneid ühikut ja saate tilk need ära mitu korda. Muide, nõrk ja tugev meeskondade mängus ei ristu, st vastu oma meeskond alati seista oma vastase jõud.

Saad mängida mängu online Banana Wars ja nautida meeldivat silma graafika, humoorikas mängustiil, palju huvitavaid ja põnevaid töökohti turniiridel.

Kui soovite, et oleks lõbus vaba aega, siis see mäng on teie jaoks! Lihtne, intuitiivne juhtimine mäng, võimalus mängida tahes arvuti internetiühendus (eeldab ainult ühekordne registreerimine Banana Wars, mis võtab ainult paar minutit), võimaldab mängida ja suhelda teiste mängijatega.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more