Järjehoidjad

Banana kuningas

Alternatiivsed nimed: Bananaking

Banana King Online - eksklusiivne tasuta online mäng, mis nõuab ainult brauserit. Banana King online mäng on originaal maailm asustatud istanduse omanikud, kes on kasvanud populaarne kogu maailmas ja väga maitsev toode - banaanid. Nendega ühineda ja alustada selle huvitava töö oma valdkonnas, siis tuleb registreerida Internetis Banana King.

Liitu mängu Banana King ei nõua mingeid kohustusi, siis tuleb sisestada järgmised andmed: tegelase nimi, parool, e-posti aadress, varjunime sõber, kes kutsus sind mängu (muidugi, kui sa ei tule, ja nagu sõber saadaval). Siis olete nõus mängureeglid ja vajuta nuppu Registreeri uus konto. Pärast neid samme, saate lehekülje mäng iseloomu staatus. Sellel leheküljel saab lugeda infot oma mängu iseloomu.

Ka siin on link tööhõive. Viide rentides abi leida tohutu avarus Interneti ja uute istanduste omanikud rentnikud tööle. Kui teie kutse registreerib uus mängija, raha ja banaanid on seaduslik teie premeerida. Ära ignoreeri seda võimalust. Tõepoolest, iga uus kasutaja saab mitte ainult saada ühekordne lisatasu, kuid tuleb kasuks tulevikus. Kui mängija jõuab kolmas tase, on teil õigus saada 50 $ ja 1 kogemus punkti. Mängi mängu online Banana King on lihtsam kui teie sõbrad teid kutsuda palju.

Niisiis, kui sa alustada ja mida sa peaksid tähelepanu pöörama? Liitu Banana King möödas ja sul valdusesse ühe välja ja seemikud, mis peaks olema piisav kahe. Ära raiska veel minut! Emis oma valdkonnas ja loodavad koristada. Pilte näed istandus, alati hoiab teid kursis, mis etapis valminud banaanid on või võib olla, on see väli tühi ja valmis külvamiseks. Lisaks põhi on counter, mis näitab, kui palju aega on jäänud kuni hetkeni, mil see on võimalik koristada. Kogunemine küpsed puuviljad, võid minna turule. Aga ei kiirusta ülepeakaela tagasi kiirusta müüa oma kaupu. Pea meeles, et hinnad kõiguvad. Seetõttu on parem jälgida nende vibratsiooni valida kõige sobivamal hetkel müügil. Kuid kõik täpselt oma kasumit ei ole alati sama. Vytorg sõltub banaanide müüdud ja saak on erinevad.

Müügist saadava tulu raha, samuti need, mis on sõlmitud kutsutud mängijad saavad kulutada erinevalt. Esiteks istandus nõuab investeeringuid. Pidevalt on vaja osta seemikud järgmiseks külvamiseks. Neid saab osta samal turul. Protsessi üks väli vaja 36 seemikud. Kui nad jõuavad 2. tasandil saate juurdepääsu osta teise välja. Laienda oma valdusesse, siis on tõenäolisem, et saada tõeliseks banaan kuningas. Teiseks, raha saab palgata agendid ja spioonid. Nende abil on lihtne saboteerida. Need võib saata territooriumil konkurentsi uurimiseks või isegi tellida neid varastada teise banaani ja dollarites. Aga ärge unustage, et te ei ole üksi ja on oht, intelligentne röövimine oma istandus. Seetõttu abiga sama raha eest, hoolitsevad usaldusväärne kaitse oma valdkonnas. Kolmandaks, raha on kasulik õppida ja parandada iseloomu.

Tee, mida omadused peavad järgima enne, kui hakkate mängima Banana King. Kuna see mõjutab edu oma mängu. Online mäng Banana King kuuluvad sellised mõisted nagu aeg suureneb, saak banaane müüa banaaniistandusele kaitse, rünnak istandus ja kogemusi. Parandada reaktsiooniaeg määr te saavutada vähendamine ooteperiood kärpida. Vintage banaanid - on summa koristatud vilja. Müük banaanid otseselt mõjutavad turuhindu. Kaitseme istandused - iseloomulik kvaliteedi eest vastutab valvurite ja nende palkamine. Rünnak istandus mängib rolli kontrollkäigu tulemuste kohta käima rünnakute ja määrata vajalik summa värbajaks. Kogemus, mis omandab osaluse play Banana King, liigub uuele tasemele.

Banana King online mäng pakub üks rohkem meelelahutust. Kui Te olete juba hakkama vajaliku töö ei istu käed rüpes. Miks igavleda, kui võid minna aardejaht? See ei ole ainult huvitav, vaid ka kasulik. On võimalus, et leida väärtuslikke aare. Võite sattuda seemikud, banaanid, raha ja isegi piraat aare.

Ära jäta ka võime suhelda sõnumeid teiste mängijatega. Nii et sa pead olema teadlik erinevaid uudiseid ja võibolla hoiatada planeeritud sabotaaž.

Mäng on nimekiri parimaid mängijaid. Tõsta oma hinnang, saate punkte. See eeldab, et jälgida summa teie banaanid. Kui teil õnnestub saada nimekirjas esimesel kohal, siis on reaalne banaan kuningas! Püüdke jätta võistluse taga, usun, et see on teie võim!

Mängi mängu online Banana King saate tasulise konto. Selle ostu aitavad vabaneda-mängu reklaami, annavad võimaluse laadida avatari iseloomu laenu saada dollareid iga uue taseme. Mängu võib külvata väli 6 korda päevas. Makstud konto võimaldab teil teha seda 8 korda. Ma arvan, et me peaksime mõtlema kasumlikkusele oma ostu. Kuid küsimus on säästlik ja igaüks teha just nii, nagu soovite. Me saame soovitada, kuid kindlasti mitte sundida midagi tegema!

Proovi mängida seda sõltuvust tekitav mäng ja ise hinnata selle põhjendatust. Pettumus ei ähvarda teid täpselt! Saame vaid loota, et õnn naeratas kõik oma püüdlustes!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more