Järjehoidjad

pagendatud

Alternatiivsed nimed:

Banished majandusstrateegia linnaehitussimulaatori elementidega. Mängul on hea realistlik graafika ja kvaliteetne häälnäitlemine.

Playing Banished on huvitav eelkõige neile, kes armastavad linnaehitussimulaatoreid, kuid see mäng võib meeldida ka teistele.

Sinu ülesanne mängus on aidata rühmal asunikel ellu jääda. Selleks valige asula rajamiseks sobiv koht. Oluline on, et läheduses oleks ressursiallikaid.

Mäng on rohkem keskendunud sotsiaalsfääri arendamisele, mitte tehnoloogilisele arengule. Peate hoolitsema selle eest, et kõik elanikud oleksid õnnelikud ja rahvaarv suureneks.

Eesmärkide saavutamiseks vajate:

  • Töötlemisväljad
  • Elamistingimuste parandamine, uute majade õigeaegne ehitamine
  • Kütteks varuda küttepuid
  • Kaubandus
  • Püüdke kala ja koguge puuvilju

Mängul on väga karmid talved. Talveperioodiks valmistumist on parem alustada kevadel, muidu ei pruugi olla aega kõike vajalikku varuda.

Kaubandusposti rajamisega saate müüa üleliigseid tooteid ja osta ressursse, millest teil ei piisa.

Teie põllud ei anna kõigil aastatel sama saaki. Seda mõjutavad ilmastikutegurid. Mõnel aastal saate rikkalikku saaki ja kõik läheb hästi. Kuid mõnikord jõuate vaevu elanikkonna vajadustele vastata.

Rahvastiku kasv sõltub otseselt sellest, kui hästi inimesed hetkel elavad. Kas elamispinda, toitu ja riideid on piisavalt.

Lisaks on mängus kõigil elanikel kalduvus teatud elukutsete poole. Nooremate põlvkondade seas on rohkem põllumehi või vastupidi, metsaraidurid või kalurid. Seda tuleb arvesse võtta. Sellistes tingimustes on väga raske tasakaalustatud tootmist üles ehitada.

Selle mängu edu tee on tasakaal kõiges. Tasakaalu leidmine on väga raske. Piisab hoolimatult ressursside kulutamisest mitte vajalikule ja teie asula ellujäämine muutub järgmistel aastatel väga raskeks. Seetõttu peate selles mängus iga sammu väga hoolikalt läbi mõtlema.

Ärge pange pahaks, kui küla pole mitu aastat järjest edenenud. Nii nagu igapäevaelus, ei lähe siin kõik alati plaanipäraselt ja sellega ei saa midagi ette võtta. Tuleb lihtsalt püüda mitte teha vigu ja oodata laienemiseks ja arenguks soodsamaid aegu.

Te ei saa mängus külast moodsat linna muuta isegi siis, kui palju aega on möödas. Arendajad ei mõistnud tehnoloogia arengu võimalust. Asula areneb selles mängus veidi teistmoodi, küla suurus ja rahvaarv suurenevad. Võib-olla on tulevastes uuendustes võimalik arendada tehnoloogiaid ja täiustada hooneid.

Pagandatud tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami platvormil või arendajate ametlikul veebisaidil.

Alusta mängu kohe, ilma sinuta ootab asunikke peatne surm, nad aitavad neil karmis maailmas ellu jääda ja oma elu paremaks muuta.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more