Järjehoidjad

Barkhan

Alternatiivsed nimed:

Barkhan on strateegiamäng, mida tunnete kindlasti tuttavana, kui olete kunagi mänginud kuulsat Dune'i. Graafika klassikalises stiilis, kuid hästi joonistatud ja näeb üsna atraktiivne välja. Paneb vanu aegu meenutama. Häälnäitlemine ja muusika on samuti sarnased Düüni ajastu mängudele.

Kuigi mäng on loodud Dune'iga tuttavate mängijate seas nostalgia tekitamiseks, on huvitav mängida ka neil, kellel pole olnud võimalust klassikalist versiooni mängida.

Selles mängus saate:

  • Ehitage algusest peale ja hallake oma baasi
  • Looge lahinguvalmis armee ja juhtige lahingutes vägesid
  • Hankige ressursse, kaitstes samal ajal planeedi agressiivse loomastiku eest
  • Täitke missioonide täitmiseks vajalikke ülesandeid

Enne kui hakkate mängima Barkhan, otsustage, milline kolmest maailmavalitsemise pärast võistlevast klannist sobib teile kõige paremini.

  1. Võimuklanni käsutuses on võimsaimad tugevate soomustega varustatud sõidukid
  2. Will Clanil on kiireim armee, mis on relvastatud äärmiselt täpsete relvadega
  3. Trickster Clan tugineb uusimatele eksperimentaalsetele arendustele, lahingudroonidele, plasmarelvadele ja tugevatele lennukitele

Valige, milline klannidest on teie mängustiilile lähemal või võite vaheldumisi kõigiga kampaania läbida, kui olete õppinud kolm erinevat lugu.

Mängu edu sõltub suuresti sellest, kui edukalt suudate hallata kõige kallima ressursi, haruldase mineraali kaevandamist, mis toob teile jõukuse, mida vajate tugeva armee säilitamiseks.

Mängu ajal peate hõivama territooriume, hoidma neid ja jälgima oma baasi kaitset. Mida rohkem ressursse saate, seda rohkem soovib vaenlane neid teilt ära võtta.

Mängul on süžee, mis koosneb reast missioonidest, mille käigus saate erinevaid ülesandeid, mille keerukus muutub järjest kõrgemaks.

Lisaks vaenulikele klannidele on teile vastu planeedi vaenulik fauna, millel pole lihtne ellu jääda. Selle fauna kõige ohtlikumad esindajad on liivamaod, kes võivad kergesti hävitada isegi raske varustuse. Kuigi neid tohutuid roomajaid on võimalik tappa, on seda uskumatult raske teha, seega on parem anda endast parim, et vältida nende rünnakuid.

Planeedi tohutud kõrbed peidavad endas palju saladusi. Võttes mõned neist enda valdusesse, võite saada märkimisväärse eelise rivaalitsevate klannide ees. Ümbritsevate alade uurimine, kuigi see on ohtlik, tuleb läbi viia, kui soovite edu saavutada.

Projekti arendab väike meeskond, nii et arendus ei liigu liiga kiiresti, kuid mäng on juba tähelepanu väärt. Mäng on huvitav, sõltuvust tekitav ja aeg lendab mängu ajal.

Mäng on praegu varajases juurdepääsus, kuid suuri vigu peaaegu pole ja lugu on väga hea.

Avaldamise ajaks läheb asi ilmselt veelgi paremaks.

Barkhani tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Installige mäng kohe ja nautige klassikalist reaalajas strateegiamängu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more