Järjehoidjad

Aida lõng

Alternatiivsed nimed:

Barn Yarn on mäng, mis ühendab endas kahte žanri, talusimulaatori ja peidetud esemeid. Selle tulemusel saate mängida arvutiga. Graafika on klassikalises stiilis, koomiksilik, tundub lihtne, kuid näeb väga ilus välja. Nad tegid head tööd häälnäitlemise ja muusikavalikuga. Kõigile tegelastele annavad häält näitlejad ning muusika on valitud nii, et seda saaks pikka aega segamatult kuulata.

Projekt kirjastuselt, mis on end väga hästi tõestanud ja seda on tunda, kuigi esmapilgul võib tunduda, et tegemist on indie-mänguga.

Žanr on ühest küljest üsna ebatavaline, teie ees on klassikaline talu tavapäraste ülesannetega.

  • Kasvata köögivilju ja puuvilju põldudel ja muruplatsil oma kodu ümbruses
  • Maja korda ja sisustada uue mööbliga
  • Loomade adopteerimine ja nende eest hoolitsemine
  • Tootmishoonete ja lautade ehitamine toodete hoidmiseks
  • Kaubelda talus toodetud kaubaga

Täpselt nagu tavaline maatalu, kuid mõned tegevused nõuavad peidetud objektide mõistatuste lahendamist.

Näiteks peate maja puhastama sõna otseses mõttes vanast prügist. Eemaldage prügikast ja sorteerige asju. Kui müüte mittevajalikku, saate raha, mida saate kasutada oma talu ehitamiseks.

Mida kauem mängite ja mida rohkem mängus edasi jõuate, seda raskemaks mõistatused muutuvad. Peate otsima rohkem kui 3000 erineva kuju ja suurusega objekti, mängides samal ajal ühes kuuest saadaolevast režiimist. Otsingu käigus omandate uskumatuid sisustusesemeid, mida on mängus üle 60, neid on kolmes erinevas stiilis. Valige see, mis teile kõige rohkem meeldib.

Mängu kangelased on teile tõenäoliselt tuttavad, kui olete juba Plarixi tooteid mänginud. Vanad sõbrad ei saa ilma teie abita hakkama. Muuda mahajäetud ait hubaseks ja soojaks talumajaks, mis pakub oma katuse alla peavarju nii inimestele kui loomadele.

Playing Barn Yarn pakub huvi eelkõige neile, kes on selle kirjastuse projektidega kursis, kuid kuna tegemist on eraldi looga, siis võib see huvi pakkuda kõigile mängijatele. Tänu lihtsale treeningule saab mängu ja juhtimise mehaanikast aru ka algaja.

Arendajad püüdsid toimuvat mitmekesistada. Rakendanud mitte ainult kellaaja, vaid ka aastaaegade muutust. See võimaldab vastavalt aastaajale tegevusalasid vahetada ega lase sul igavleda.

Pühade ajal peate pidustuseks valmistuma. Sellistel päevadel saate ebatavalisi dekoratiivelemente.

Lisaks esemete otsimisele ootavad Sind veel palju minimänge, mida täpsemalt Barn Yarnit mängides teada saad.

Mängus on teie ülesandeks muuta Joe unistus teoks, ta unistab piirkonna parimast talust. Enne kui see juhtub, peate kõvasti koostööd tegema ja õigesti planeerima, millele teenitud raha kulutada.

Saate

Barn Yarn tasuta alla laadida arvutist PC, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Installige mäng kohe, et ehitada rõõmsate assistentide seltsis kogu piirkonnas kuulus talu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more