Järjehoidjad

Batman: Arkham Asylum

Alternatiivsed nimed: Batman: Arkham Asylum

Mängu Batman: Arkham Asylum oli üks tähtsamaid projekte, modernsus. Koomiksiraamat kangelased kiindunud maailma. Nende kohta on teada kõigi maailma nurkadesse. Üsna mõistlik ja ratsionaalselt kasutada mitut mängu liinidele koomiksiraamat kangelased peaosas tulistada mitmeid populaarseid filme. Batman - kuulsa "kangelane oma aega", et paljud mängijatele, seal oli väike kahtlus, et varsti pärast lugusid Votchmena Spiderman ja arendajad võtta Dark Knight.

Esimene asi, mis hüppab läbi teid, kui sisestate ABatman: Arkham Asylum PC - suur number kuvatakse iga lööki-jailers. Need võimsad rastatuirovannye kutid on muljetavaldav lihased ja suured rusikad, et ei põlgus hävitada inimeste lemmik - kangelane Batman. Kätes julge ja siis osutuvad suuri tükke klapid, trafode ja teiste Gizmos, mis võivad põhjustada tõsist kahju.

Enne, kui hakkate mängu, teil on siiski Batman: Arkham Asylum alla, et siiani ei ole probleem. Peaasi, et omanik on hea kiirus internet ja leida torrent - kõik läbi 10-15 minutit gameplay teil lugeda avatud. Enne olete kirjeldamatu ilu võitleb ja lahingud. Nostrum aegluubis paistab mängus võib olla väga kasulik ja annab erakordselt suurejooneline ja värvikas mäng.

Ja siin võib tunduda, et Batman: Arkham Asylum ei mängi nii lõbus, kui ma tahaksin - lõpus see kõik võitlused ja lahingud on näha iga muu arvutimäng, kuid Batman tahaks saada seda, mida midagi tõsisemat. Hoiata sa kord eesolevaid kõik oma soove teoks, kuid veidi hiljem.

Paar minutit pärast algust gameplay te mõistate, et mäng Batman Arkham Asylum on valmis teile palju üllatusi. Selle asemel, et prognoositav jätkumine värvikas, kuid igav lahingud, mängijatele on ees uhke krundi arendamine. Sündmused muutuvad siin kadestusväärne kiirus. Mäng kohtub elemendid paljud žanrid, aga kõik see näeb välja väga huvitav ja oluline. Mängijad, kes on juba õnnestunud testida projekti nõue, et midagi enamat orgaanilist nad isegi unistada ei olnud vajalik.

Teil on vaja ainult alla laadida Batman Arkham Asylum, kuidas inimeste lemmik kangelane ronib seinad ventilatsioonišahtid ja vaevumärgatav vaenlase judinad tagasi. Samas idee inimkonna toimetatakse täiesti - Batman, ennekõike aus sõdur. Suurepärane graafika ja lahe heli lisada ainult õli tulle, see tähendab, luua õige atmosfäär. Annab teile hea gameplay ja disain - kõik tasakaalus ja huvitav.

Kui soovite vaata ise kõik voorused projekti, siis kindlasti vaadata Batman: Arkham Asylum video haagis, mis kirjeldab üksikasjalikult kõiki eeliseid mängima.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more