Järjehoidjad

Võitlus galaktika eest

Alternatiivsed nimed:

Battle for the Galaxy on mobiilseadmete kosmosestrateegia. Mängul on suurepärane graafika. Muusika ja häälnäitlemine on laitmatud.

Osalete lahingutes galaktika kontrolli eest.

Mäng ühendab mitu žanri:

  • Linnaehituse simulaator nõuab baasi ehitamist ja varustamist
  • Tornikaitse Looge kaitseliine, et vaenlastel oleks võimalikult raske teie territooriumile tungida
  • Reaalajas strateegiajuht vägede rünnaku ajal vaenlase baasidele

See loend ei hõlma täielikult mängu erinevaid ülesandeid. Battle for the Galaxy mängides on teil võimalus sellest ise teada saada. Kuid enne mängu alustamist ei tee teile kindlasti halba läbida lühike õpetus. Pärast seda mõelge endale nimi ja alustage.

Sel juhul peate ehitama mitte linna, vaid baasi, kuid see ei lihtsusta ülesannet. Äärmiselt oluline on leida igale hoonele õige asukoht. See koos kaitsestruktuuridega võib teie ründamise väga keeruliseks muuta. Kui vastased ei suuda kõiki eesmärke saavutada, siis ressursid ei kannata.

Kohteretkedele andes tuleb mõelda, kummale poole ja milliste jõududega on kõige parem rünnata. Rünnakustrateegia väljaselgitamine võtab aega, kui alguses ei õnnestu, ärge heitke meelt.

Hooneid, nagu ka relvatorne, tuleb uuendada, kui teil on piisavalt ressursse. Lisaks uurige uusi tehnoloogiaid, see parandab teie väikest armeed.

Parameetrite parandamine on edu väga oluline komponent, kuid olulisem on linna paigutuse, müüride ja kahuritornide õige planeerimine. Rünnamisel on oluline teha õige valik ründemeeskonna koosseisu. Olenevalt olukorrast ei ole mõnikord vaja kõiki vägesid korraga rünnata, kuid mõnikord, vastupidi, on kõige tõhusam rünnak kõigi jõududega erinevatest suundadest.

Jälgi kalendris pühasid. Sellistel päevadel toimuvad mängus ainulaadsete auhindadega erivõistlused.

Mängusiseses poes on sageli allahindlusi. Saate osta kaunistusi või erinevat tüüpi ressursse. Osta saab nii mänguvaluuta kui ka pärisraha eest. Sortiment muutub iga päev, kehtivad pühade allahindlused.

Kingitusi antakse igapäevaste ülesannete täitmise ja mängu külastamise eest. Püüdke mitte ühtegi päeva vahele jätta.

Sa ei pea pidevalt üksi rünnakuid tõrjuma, liituma või ise looma, koos mängimine on palju lihtsam ja lõbusam.

Ära keeldu oma liitlasi abistamast ja nemad teevad kindlasti sinuga sama. Saate sõpradega vestelda sisseehitatud vestluse abil.

mängurežiime on palju, alates turniiridest kuni mängijatevaheliste duellideni. Kellelgi ei hakka igav. Lahingute vahepeal on kõige parem oma baasi eest hoolt kanda.

Android-s saate tasuta alla laadida

Battle for the Galaxy, kui klõpsate sellel lehel oleval lingil.

Installige mäng kohe, ärge jätke kasutamata võimalust galaktika vallutada!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more