Järjehoidjad

Battle koitu

Alternatiivsed nimed: Battle koitu

Mäng BattleDawn - on mäng, mis põhineb avaliku korra ja viimistletud. Sinu eesmärk - et lõpuks muutub kõige võimsam liider või saada osa kõige suurem ja liit. Sa pead õppima kasutama diplomaatiat, sõjalised vahendid, et õigustada oma soov absoluutne võim BattleDawn online . Te avastate varsti, et ülevus on võimalik saavutada ainult läbi meeskonnatöö. Kas sa mängid mängu BattleDawn ja muutunud kõrgeim valitseja?

Enne mängima BattleDawn veenduge, et teie arvuti vastab süsteemi miinimumnõuded nagu: sagedus protsessor - 2 GHz, 1 GB RAM, videokaart - 128 MB.

Osale mängus BattleDawn ei võta palju aega ja lihtne:

1. Pealehel valige üksus "Start game", siis "uus mängija"

2. Vali Rahu: Mars, Maa või Fantasy, ja BattleDawn registreerimine on lõpetatud.

Esmapilgul see mäng on sarnane MMORTS . See mäng on omakorda põhinev strateegia. Seda saab teha mida iganes sa tahad oma üksuste struktuur, kui soovite, kuid selleks, et teil on edenenud BattleDawn online , on vaja edasi liikuda. See süsteem annab sulle mänguruumi määramisel aluseks kaitse ja vasturünnaku.

Võite BattleDawn mängida ja asetage üks peamine linnus ja siis ehitada väiksem eelpost ümber kaasajastamiseks ja transport. Gates saab kasutada ka luua selliseid asju nagu silo ja radar tornid. Kõik need struktuurid BattleDawn online on oma unikaalseid võimeid ja strateegilist eelist. Mängijad on võimalik uuendada ja ehitada suurem ja parem struktuur toetada oma peamise linna. Need struktuurid BattleDawn online võib anda teile asjad kulda ja viib teid energia parandusi. Iga struktuur on vajalik, et ehitada võimas armee.

Kui teil on alust BattleDawn online , siis on hea, et olla tugevam ja võimsam vaenlane. Nagu ühikut saadaval ehitusplatsil mäng BattleDawn on uhke, et on kokku 27 ühikut kasutusvalmis. Mängus oled võimeline looma sõdur, auto või muu sõidukiga. Seal on 27 võimalikku kombinatsiooni relvi ja võimeid mängu BattleDawn .

Mäng BattleDawn ei anna mitmekesisust saadaval jõud mängus. Strateegial ei ole huvitav üksused, mis tegelikult areneda teistest mängudest. Jah, teil on võimalik ehitada rakett silo ja kasutada neid relvana võimu BattleDawn online , kuid see oleks tore näha veidi rohkem sordi levinumaid ühikut. Mäng on hästi tasakaalustatud süsteem annab mängijale aega valmistuda rünnak. Teine oluline aspekt mängu BattleDawn on spioon. Spy on väga oluline, kui sul on vahendeid ja struktuure, et luua midagi. Spy suudab tungida vaenlase baasi ning sellest, milline kaitse neil oleks koht mängus BattleDawn . See võimaldab teil luua tõhus töögrupp, mis võib kergesti hävitada vaenlase, st k ta ei ole valmis.

Üldiselt mäng BattleDawn - see on juhuslik mängu. See ei ole piisavalt ühendatud seadmete ja tegelik aeg mängus. See annab mängijale BattleDawn online mõõdukalt seadistusi (nimekirja mäng ühikut), samuti struktuurse uuendusi oma linn ning peamine eelposte. Kahjuks mängu BattleDawn ei paku sulle palju visuaalset külge asju. See mäng sobib mängijat vaba aja ja terava mõistuse luua strateegiaid.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more