Järjehoidjad

Battlefield 5

Alternatiivsed nimed:

Battlefield 5 on veebipõhine esimese isiku tulistamismäng, mis on pühendatud Teise maailmasõja sündmustele. Mängida saab arvutis või sülearvutis, optimeerimine on hea. Graafika näeb realistlik välja eeldusel, et seadmel, millel mängu käitate, on piisav jõudlus. Häälnäitlemine on hea.

Battlefield 5 on suurim Teise maailmasõja sündmustele pühendatud mäng, mis on inspireeritud kaasaegse ajaloo suurimast relvastatud vastasseisust. Sellest sõjast võtsid osa peaaegu kõik arenenud riigid. Seetõttu on nii palju mänge pühendatud Teisele maailmasõjale.

Lahinguväli on tõesti tohutu ja sellel võib korraga olla suur hulk mängijaid.

vihjet aitavad teil juhtimisfunktsioone kiiresti mõista.

Sul ei hakka mängu ajal kunagi igav:

  • Avastage piirkonda, kus võitlete, et selgitada välja lahinguks sobivate positsioonide asukoht
  • Valige relv, mis sobib teie isikliku stiiliga
  • Õppige kasutama lahingutes rasketehnikat ja lennukeid
  • Hävita kohatud vaenlased

Siin on loetletud peamised väljakutsed, millega mängu ajal kokku puutute.

Saad alustada Battlefield 5 mängimist täie potentsiaaliga juba esimestest minutitest, sest kogu relvade ja varustuse arsenal on saadaval igale algajale. Kui edukas see on, sõltub teie oskustest ja kogemustest laskurite vallas.

Edenedes avate uued vormikomplektid ning relvade ja varustuse visuaalsed modifikatsioonid.

Enne iga missiooni on teil võimalus vastavalt individuaalsetele eelistustele valida eelseisvateks ülesanneteks kõige paremini sobiv relv.

Nagu päris lahingus, sisaldab Battlefield 5 PC tohutul hulgal sõjavarustust ja see pole lihtsalt kaunistus, seda saab kasutada lahingu ajal.

mängurežiimi Battlefield 5-s, saate valida, mida teha.

Vaatamata sellele, et tegemist on tulistajaga ja pole aega maastikku imetleda, näeb loodus, nagu arhitektuurgi, ilus ja väga realistlik.

Kampaania käigus saad osa saada mitmete erinevatel aegadel rinde eri suundadel sõdivate sõdurite saatuses. Süžee on huvitav ja võib pikaks ajaks köita. Iga peatükk avab relvanahad ja muud visuaalsed uuendused.

Lisaks võite võidelda tuhandete mängijatega battle royale režiimis või võistelda meeskonnamissioonidel.

Mängimise alustamiseks peate alla laadima ja installima Battlefield 5. Mängu ajal peab arvuti olema ühendatud Internetti.

Battlefield 5 tasuta allalaadimine, kahjuks pole valikut. Mängu saate osta arendajate ametlikul veebisaidil, külastades Steami portaali või kasutades sellel lehel olevat linki. Battlefield 5 on sageli müügil ja selle aja jooksul on teil võimalus soetada palju odavamalt üks parimaid Teise maailmasõja kohta käivaid laskureid.

Hakkake mängima kohe, et saada lisateavet meie aja suurima sõja kohta ja võidelda tuhandete mängijatega võrgulahingutes!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more