Järjehoidjad

Battlefield: Bad Company 2

Alternatiivsed nimed: Battlefield: Bad Company 2 Battlefield Bad Company, battlfild

Mäng Battlefield : Bad Company 2 - first person shooter, mis on üheksas mäng sarjast Battlefield . See on midagi nii p ryamoy järg avaldatud aastal 2008 " [ _20_] Battlefield: Bad Company ». Kirjastaja projekti - Electronic Arts . Ja töötanud laste arengut EA Digitaalne Illusions CE . Omadused, mis meelitab paljud kasutajad kõrge kvaliteediga graafika, mootor külmumist, mis annab Kaotsi keskkond, erinevaid mängu transpordiliikide, huvitav süžee, dünaamiline lahingud ja võime rakendada taktikat. Üks on ainult alla Battlefield : Bad Company 2 kui kohe veab territooriumil sõjategevus. Sa osaleb konfliktis USA ja Venemaa. Need sündmused on väljamõeldud, kuid see ei muutuks mene tähelepanuväärne. Kastid parema ülevaate, mis toimub. Venemaa, vaatamata lüüasaamist kahju lõpuks õnnestus leida korralik vasturünnaku. Ida-Euroopa, Põhja-Hiina ja Jaapan varsti leiad end armoilla Vene relvajõudude . Venemaa järgneb arestimise Kuuba ja Põhja-Mehhikos. Nüüd ja Lõuna-Ameerika riigid on hakanud tegema seda suurriik. Vene teadlased on hakanud välja töötama võimas relv, millega vallutada USA oodata. Aga neli lootusetu kutid American Jalaväe otsustas iga hinna eest vältida krampide kodumaa. Nii see kõik algas. Ning osaleda selle vastasseisu, pead Bad Company 2 download.

Kui teie monitor tulevad elus video Battlefield : Bad Company 2, siis unustada, mida igavus. Sa ootad uskumatu seiklus ja kuumimas lahing. Sul on võimalik valida sobiv režiim ja tegu.

Peaks algama mängida Battlefield : Bad Company 2 ja võite uurida julge tähemärki. Nii et see Seersant Preston Marlowe - snaiper shooter, kes on peategelane. Rolli ülem BRAVO-2 kuulub seersant Samuel ("Serge" Radford). Private Terrance "Sweet" Sweetwater peetakse suurepärane ekspert side ja tehnoloogia valdkonnas. Ja ka seal on ekspert lõhkeainete sapöör - Private George Gordon Haggard (Jr). See vahva firma suudab palju asju! Mängimise ajal sul on veenduda.

Nagu klassides Bad Company 2 mäng pakub sellist võimalust: Edasi, meedik, insener, skaut. Muidugi, igaühel on oma kindlaks eesmärgiks. Vastavalt ja relvad Battlefield : Bad Company 2 tugineb misc. In multiplayer, see on jagatud klasside vahel ja avab nagu pumpamine. Igaühe relvi hulka püstolid, haavli, Thompson püstolkuulipilduja, autoloading vintpüssi (va snaiper) ja automaatne vintpüss G3. Võrreldes ühe mängija mäng on mõnevõrra erinevad. Sellisel juhul juurdepääsu igat tüüpi relvade multiplayer, aga ei esmaabikarp, defibrillaator kastid laskemoona ja kindlustamise vahendid. Juurdepääs uusi relvi siis avatud sooritades ettevõtted. Põhimõtteliselt verejooks on põhjustatud sellest, et sa punkte. Ja teenida punkte kõik meetmed, mis mõjutavad loomulikult lahing. Tasapisi lähete ühelt tasemelt teisele. Ja seetõttu, pealkiri (on 50). Iga samm - uued võimalused! Nii minna seda! Edu teile!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more