Järjehoidjad

Lahinguvälja kõvajoon

Alternatiivsed nimed: Lahinguvälja kõvajoon

lahinguvälja hardline mäng: kuritegevuse triller.

lahinguvälja Hardline mängu valmis vabastamiseks 20. 03 2015 mängud Visceral ja DICE, muutudes lahinguvälja kaheteistkümnendaks seeriaks. Ja kirjastaja Electronic Arts tegi kindlaks, et lisaks Battlefield Hardline'i arvutile allalaadimise võimalusele oli see saadaval ka teistel platvormidel:

  • Üks Xbox
  • 360Xbox
  • PlayStation 3
  • PlayStation 4

Mõnikord lükati mänguasja väljumine edasi, kuid arendajad selgitasid seda sooviga tegeleda lõpuks puudustega, et mängijad oleksid mänguruumis mugavad. Selline innukus on kiiduväärt ja tal on positiivne mõju reitingule. Lõpuks jäid peamised beeta-testid maha ja fännid ootasid lõpptoodet kasutamiseks valmis.

missiooni on teostatav!

Kriminaalne rahu ja õigus, kuna lahutamatud vennad on alati lähedal. Kuid igaühel neist on oma roll ja mitte ükski neist lahkub valitud teelt. Kui laadite lahinguvälja Hardline'i alla, heidetakse teid kurjategijate kokkupõrgetesse, mis on pigem pigem täissuuruses sõjas kui kohalikus mastaabis.

politseinik võitleb bandiididega, kuid neil õnnestub aga röövelliskavad ellu viia. Ootate röövimist, kollektsionääride rünnakut, tulistamist, pantvangide päästmist. Toimingud meenutavad akrobaatilisi numbreid, kui on vaja tross üle kanda pilvelõhkujate vahele, ja liikuda selle vastaspoolele koos rahaga täis kotti. Teist korda demonstreerige kaljurändurite talente, järskude seinte ronimist või köite kõrgusele tõusmiseks üles „kassit”.

Kõik teie teenistuses olevad pooled muutuvad ebaprofessionaalseks gangsteriks või lojaalseks politseinikuks, kuid igal juhul on meeskonna tegevused alati tõhusamad, nii et koguge meeskonda mängijatelt. Sündmused arenevad avatud ruumides ja suletud piirkondades ning kui sa oskad keskkonda oskuslikult kasutada, muutub see teie liitlaseks eesmärgi saavutamisel.

üritust näevad alati tähelepanuväärsed, olenemata sellest, kas tegemist on demonteerimisega auto kabiinis, avatakse panga varahoidla või tulistama laboris. Eesmärkide saavutamiseks võite kasutada ükskõik milliseid objekte, leida ebastandardsed lahendused olukorra ületamiseks, kasutada olemasolevaid relvi, mis on esitatud arvukalt. Teie käsutuses on uimastuspüstolid, haavlipüssid, erineva spektriga granaadid, haamrid, paelad, vintpüssid, püstolid, noad ja isegi pliitorud.

Battlefield Hardline'i arvutiga liikumiseks kasutage kiirenemist, mootorrattaid, soomustatud personali kandjaid ja helikoptereid ning vidinaid (esmaabikomplektid, kamuflaaž, köied ja konksud, taskulambid, satelliit-telefonid, lõksud ja gaasimaskid) vaid lihtsustab ülesannet.

Kui algavad mustad otsad ja valged valgud, kui toimingud ületavad seadust, ei ole alati õigesti tegutsemine vastus ilmselge, kuid otsused tuleb teha kiireks ja radikaalseks, et kaotada koefitsiendid. Tasub unustada hetk ja vaenlane seda kindlasti ära kasutab.

Ta osta Battlefield Hardline'i, vali standardne, eksklusiivne või lisatasu väljaanne. Peamine mäng, tänu täiendustele, laiendab teie mängukogemust. Battelfield Hardline komplekti saate peamistele kaartidele uusi, erinevaid relvi, seadmeid ja tarvikuid.

Süsteemi nõuded

  • Operatsioonisüsteem: Vista SP1 / 7/8
  • RAM: 4 GB RAM
  • Protsessor: Intel Core i3 / i5 2. 4GHz või Athlon II / Phenom II 2. 8 GHz
  • Helikaart: ühildub DirectX 9-ga. 0 seade
  • Videokaart: NVIDIA GeForce GTX 260 või ATI Radeon HD 5770
  • Kõvakettaruum: 37 GB vaba ruumi
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more