Järjehoidjad

Battlefield Heroes

Alternatiivsed nimed: BFH

Battlefield Heroes Online - tõesti ebatavaline mänguasjad Online esindaja sõjategevusest. Kui te ootate selline mäng täis tõsidus, realistlik graafika, mõtlik lugu põhineb tegelikel ajalooliste sündmuste ja täpse vaste relvi ja vormirõivad pool - olete jõudnud vale aadress.

Osale mängus Battlefield Heroes on esimene ja väga oluline samm maailma epohhiloov lahingud ja tegevsõjaväelastele identiteete. Registreeri Battlefield Heroes ei võta sa palju aega, siis tuleb valida hüüdnimi ainult mõne tulevase mängud, e-posti aadress ja parool ning nõustute litsentsilepingu.

Kui Battlefield Heroes registreerimine jääb maha, on järgmine oluline samm - valida oma iseloomu, seda enam, et saate kohe valida kolme võimaluse klassi, arvestamata võimalust välimuse kangelane oma maitse ja äranägemisel. Esimene võimalik Märgiklass - Shooter. Shooter relvastatud püstolid, kuulipildujad ja granaadid, jookseb kiiresti ja on kõige elementaarsem tüüpi ja tasakaalustatud iseloom. Teine klass - Heavy võitlus on kohutav jõud lahinguväljal, pead maksma, et liikumise kiirus, sest selline raskerelvade, mitte igaüks liigub kohale, rääkimata täielikult ära kasutada. Lõpuks mäng pakub online Battlefield Heroes on kolmandat tüüpi tegelased - Commandos. Kiire ja saladuslik ainulaadse võimaluse lühidalt kaovad ja relvastatud snaiper rifle ja noaga komando üksi tegelema vahemaa ja palju vaenlasi. Kuid selleks, et selliseid oskusi, mida peavad maksma tervis õhuke - pilku harpuunijatele või küttide iga komando on saatuslik viga.

Nagu juba mainitud, online mängu Battlefield Heroes on lai võimalusi customizing välimust oma iseloomu. Soovite, võite kanda vormiriietust ja näeb tõeline sõdur, ja tahan - äri ülikond või püksid värvilise särgi. Kõik see on absoluutselt mingit mõju gameplay ja ei anna täiendavat kasu kellelegi, kuid samal ajal muudab mängu ajaviide veelgi rõõmsameelne ja särav.

Igaüks, kes tahab mängida mängu online Battlefield Heroes saab kogu mäng eriline Ingame valuuta - Valor Points. Saada see võimalik praktiliselt iga mängu-saavutus, kas tappes vaenlase, lüüa lipu tüüpi mäng või edukat lõpuleviimist ülesanne. Kasutades Valor Points, saad osta uusi relvi või eriline plaastrid, tervise taastamiseks.

Nagu näete, et mängida mängu online Battlefield Heroes hämmastavalt lõbus ja väljakutseid, eriti kui te teete seda sõprade seltsis. Värvikad pildid märki, ergas graafika, mäng ei ole originaal teravust tõsine võitlus ja kogu lõbu ära maksta ja mängida Battlefield Heroes täna tahan tuhandeid mängijaid üle maailma. Proovi seda ja sa mängid lahing või kaks sellist lihtsat ja sõltuvust online mängu, eriti mängida Battlefield Heroes on vaja ainult internetiühendust ja brauserit.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more