Järjehoidjad

Battlefleeti gooti

Alternatiivsed nimed:

Battlefleet Gothic reaalajas kosmosestrateegia mäng. Tänu suurepärasele kvaliteetsele graafikale näevad kosmosemaastikud lummavad. Mängule annavad hääle professionaalsed näitlejad ning muusika loob kirjeldamatu avatud ruumi atmosfääri.

Mäng on ebatavaline selle poolest, et arendajad said selle loomisel inspiratsiooni lauamängust. Enamasti luuakse RPG-d lauamängude põhjal, kuid sel juhul on teil reaalajas strateegia.

Mängus koonduvad uskumatu ulatusega kosmoselahingutesse neli rassi leppimatuid vaenlasi.

Neid võistlusi nimetatakse:

  • Kaos
  • Imperium
  • Eldar
  • orkid

Paljud on uudishimulik kohalolek rasside kosmosestrateegias, mis oleks sobivam mingis fantaasias. Võib-olla enne teid on kosmosefantaasia žanri rajaja.

Igal rassil on traditsiooniliselt oma omadused, tugevad ja nõrgad küljed ning oma moraal.

Teie kontrolli all on hiiglaslik kosmoselaevastik, kuid see ei tähenda, et selle armaada iga üksiku laeva üksikasjalik kontroll pole teile kättesaadav.

Laevastik ei ilmu iseenesest, esmalt tuleb see luua, määrates selleks iga laeva parameetrid. Need seaded avavad lahingu ajal ainulaadsed oskused. Oskused sõltuvad ka laevu juhtivatest kaptenitest ja isegi meeskonna oskustest. Iga lahinguga muutuvad teie inimesed kogenumaks ja osavamaks.

Legendaarsed oskused mõjutavad laevastiku tugevust kõige rohkem, mida on kõige raskem õppida, kuid aja jooksul koguneb neid üsna vähe. Mau sadamas on võimalik oskusi täiendada ja õppida.

Sellest mängust leiate kaunilt kirjutatud lugude kampaania. Lugu toimub kaheteistkümnendal mustanahalise ristisõja ajal. Just sel perioodil toimus galaktika avarustes gooti sõda, mis nõudis palju inimelusid. Konflikti osapooled olid Imperium ja Abaddon the Despoiler. Kaose jõud ründasid ootamatult Impeeriumi planeete ja see tõi kaasa lahingud. Sõda kestis kakskümmend pikka aastat. Teid võetakse vaenutegevuse suurimal intensiivistumisel.

Kuidas sõda lõpeb, on teie otsustada. Seisa hea poolel või aita kurjal võita.

Kui sa üksi mängimisest väsid, saad proovida mitmikmängu režiimi ja mängida koos kolme teise mängijaga, kes esindavad erinevaid fraktsioone.

Lisaks koostöörežiimile on olemas ka PvP režiim, kus saad võimaluse võistelda sõbra või mõne muu mängija armeega internetis.

Tähekaart taastatakse iga kord ja sõjalaevade variatsioonide arv ulatub sadadesse. Tänu nendele funktsioonidele on võimalik Battlefleet Gothicut mängida pikka aega, osaledes ikka ja jälle duellides.

Battlefleet Gothicu tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu ostmiseks külastage ametlikku arendaja saiti või ostke mäng Steamist.

Hakkake mängima kohe, et teid suunata arvutis taasloodud lauamängu Games Workshop maailma!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more