Järjehoidjad

BattleKnight

Alternatiivsed nimed: BattleKnight

BattleKnight Internetis - on veebipõhine rollimäng (MMORPG), mille ajalooline lugu, mis jutustab rüütlite ja losside, üllas Paladin ja halastamatu röövlid ...

Online mäng BattleKnight ei vaja klient paigaldus ja mängud kättesaadav peaaegu iga brauseriga. Kõik, mida vajate, et alustada mängu, see registreerimine BattleKnight: pealehel, registreerimisvorm, valida (kui oled algaja) "Ma olen uus siin" ja sisestage nimi valdkonnas, e-posti ja parooliga. Järgmisena vali server ja aktsepteerivad Mängureeglid. Pärast seda vajuta "Play" ja seda mängu Registreeri BattleKnight lõppenud.

Läinud mäng, Owl (NPC) ettepaneku läbima koolituse mõned külalistele rakendamiseks, mis antakse mõned hüved kujul mängu raha ja asju. BattleKnight mängu online on-mängu raha - hõbe ja rubiinid.

Esmatasandil mängu, oma iseloomu saab pealkirja - praktikant.

Avamine menüü tab "Character", valida avatar tema iseloomu. Siin näete omadused:

Võimsus - tugevam kui kangelane, seda rohkem kahju see võib tekitada,

Nutikust / Build - kõrgem näitaja kangelane, rohkem elu punkte ja kiirem taastumine

Luck - tase õnne kangelane mõjutada võimet saada kriitiline streigi, samuti mitmeid rüüstati silver

Art Attack - suurem relv oskus kangelane, seda rohkem on tal võimalus lüüa vaenlase

Art of Defense - parem iseloom tuleb hallata oma kilp, seda vähem kahju, mida ta saab.

Peale nende omaduste, on veel

  • Life punkte
  • Karma
  • Kahju
  • Rüü
  • Hit võimalus ja kaitse

Mängi mängu online saab BattleKnight võttes tööd robotid, nagu turvaväravate, põllutööd, reetmine. Siin ainult kavandatud tegevuse kangelane, otseselt neid vastu ei võeta. Teostamise aeg 1-8 tundi. Maksmine - Silver ja teadlikkust karma.

Sõltuvalt kangelane saab valida relvad ja turvised, keetnud ja runes, mida saab osta koos teenitud hõbemündid kaupmehed, sepad ja Alchemist turul. Dostignuv10 tasandil saab osta hobune.

Mängi mängu online BattleKnight võib rünnata röövlid, aidates head inimesed, või vastupidi, küljele röövlid. Sõltuvalt selle valiku, karma kangelane muutub positiivseks või negatiivseks

Force valgus (positiivne) karma : Kaitse esivanemad Light võimsus Regeneration, Angel Wings, kilp Mystic Mystic kants.

Tumedad jõud (negatiivne) karma : Dark Force, needus, Shadow of Darkness, kick acid Creek surm raudrüü naelu.

Iga mängija selles mängus, mis saab oma kinnisvara, mida saab parandada sõltuvalt materjalist võimalused. Reaalset raha saab osta premium konto, mis annab palju eeliseid ja võimalusi mängu.

Et saada kogemusi, uusi oskusi ja mängida raha (hõbe ja rubiinid), kangelane on vaja täita erinevaid ülesandeid ja osaleda lahingutes teiste mängijatega.

BattleKnight online mäng turniiril on areenil, kus saab valida lemmik tüüpi võitlus:

  • Kuninga Tournament
  • Duel
  • Call
  • Tournament
  • Joust

Game imeet12 missioonide ja iga missioon on paljudes kohtades. On grupp missioone, mis saab võtta kõrtsis.

Play BattleKnight saab osta poest ise või Satellite Skakun

Satellite - Koer, Squire, Kitty

Alustest - Black Horse, valge ükssarvik, Black Unicorn, Black War Bear.

In BattleKnight mängida Ühinenud Order, et toetada mängu mängijate vahel. Kirjavahetus mängijatega on funktsioon "Messages".

See mäng peetakse üheks parimaks selle žanri, seal on palju huvitavaid funktsioone ja see võib veel olla pikk lugu, nii et see on parem mängida. BattleKnight registreerimine avab ukse sinu jaoks on see ajalooline maailma!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more