Järjehoidjad

Battle of the Immortals

Alternatiivsed nimed: Battle of the Immortals

Battle Of Immortals Online - tasuta multiplayer online rollimäng firmalt Perfect World Beijing. Tuleb öelda, et see tudiya on ammu ennast tõestanud kui hea arendajate meeskonda ja dizeynerov toodab korralike mängude tootmine ja mäng Battle of Immortals ei ole erand. Battle of the Immortals online mäng, on vanem vend kuulus Perfect World.

Liitu mängu Battle Of Immortals ei võta palju aega. Kõik, mida pead tegema - täitma mõned väljad konto nimi, salasõna, locale seaded ja kinnitage registreerimine e-posti teel, mis saadetakse teile kinnituskirja ja link allalaadimiseks klient. Seega registreerimine Battle Of Immortals on lõpetatud. Battle Of Immortals online mängu, üllatades meid oma ilu esmapilgul.

Kuidas iseloomu algab mäng iseloomu loomise aken, ja sellest hetkest alates on selge, et disainerid vaeva näinud pen teha pildi mängu Battle Of Immortals online elada, rikas ja meeldiv silmale. Ja tuleb märkida, et nad on seda väga hästi. Kõik siinkohal mängus on viis klassi - Berserk valitud Slayer, Mage ja ketser. Huvitav mäng kiik kõik leiavad kättesaadavus sünniaeg kangelane, sõltuvalt sellest, kus see lisatakse kindlaks Tähtkuju kuidagi mõjutab mängulisi omadusi iseloomu. Mängi mängu Battle Of Immortals on ka huvitav, sest see viib meid samm-sammult lugu ja ei kao tohutu avarus mäng maailmas.

Avasta maailma Immortals algab, mis on ka loogiline, taevas. See, kui me saame oma esimese juhiseid, surematu staatuse ja minema tagasi maa peale. Juba sel põhjusel, et me leiame end laagrisse tulijate, kes saavad oma esimene töö, mis tuleb teha selleks, et parandada ja natuke raha ja asju, et sa pead mängu. Kahjuks töö ei sära originaalsus, kõik sama "go-tõmmata" jah "tappa koletised n", kuid graafiline osa, rakendatakse peal, suurepärase välimuse kangelane, armor ja relvad ja suurepärane joonistus oskused kangelane sind unustada, et külalistele on üsna monotoonne. Mängi mängu online Battle Of Immortals ei ole üksi.

Game meeldivalt rahul oma süsteemi lemmikloomad. Siin iga tegelane saab teha lemmiklooma omandada, leida suur mäng maailmas või lihtsalt taltsutanud koletis. Aga selle eesmärk ei ole mitte ainult silmailu oma isanda, siin pitotsy Akti tõeline mängimine assistendid, valmis iga hetk haarata püstol ja võidelda kõrvuti sina, samuti arendada ja omandada kogemusi. Kui te otsustate mängida Battle Of Immortals, siis sa armastad oma inseneri komponent.

Tõepoolest, see on väärt märkimist, kvalitatiivselt arenenud tootmise süsteemi ja parandada asju, teha objekt võib olla teatud käsitööline, kellel on õigus oskuste tase ja kõik vajalikud vahendid, kuid parandused võidelda punkte mängu - nemerjanno. Alates banaalne teritamine, osta spetsiaalne kerib või kivid, mis võivad suurendada rünnaku võimu oma mõõk või kaitse taset oma armor.

Mäng meeldib kõik fännid MMORPG ja annab palju tunde meeldiv ajaviide! Battle of Immortals Igaüks saab mängida, lae mäng klient, palun registreerida ja tõestada, et olete seda väärt saama ülalpidamisel Battle of Immortals!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more