Järjehoidjad

Battles for Glory 2

Alternatiivsed nimed: Battle au 2

Kui tõmbab ja lummab maailmasõda, kui oma reaalses elus sa ei saanud osaleda suurte lahingute (ja taha) online mäng lahingud Glory 2 avab enne Teist maailmasõda oma head ja halvad küljed.

Mängida lahingud Glory 2 võrgus peate arvuti, mis vastab järgmistele nõudmistele: Pentium 4 2. 0 GHz RAM 512 MB Videokaart: NVidia GeForceFX 5700 või ATI Radeon 9600, umbes 9 GB vaba kõvakettaruumi ja Interneti-ühendus. Nõus nõuded on väike.

Register lahingud Glory 2 on väga lihtne. Palun minge Quick Start menüü, alla laadida ja installida Client ja Patch (eriprogrammid, mis aitab teil vältida igasuguseid vigu). Järgmiseks looge oma konto - mõtle läbi mängu nimi ja sisestage see vastavasse kasti, sisestage parool ja e-posti aadress. Registreerimiseks mängu lahingud Glory 2 oli lõppenud, minge oma postkasti ja järgige linki. Battles for Glory 2 online registreerimine oli edukas ja saab nüüd alustada mängu. Käivita klient, sisestage konto nimi (või kasutajanimi) ja parool, luua uue iseloomu ja alustada nautida mängu.

Game lahingud Glory 2 Online viib teid maailma kolmemõõtmelise lahinguväljal, kus sinu eesmärgiks on põhiline - see on arestimise territooriumil pikaleveninud vastasseisu poolte vahel, kuna väga suur mass vahendeid mängus vaid pärineb okupeeritud aladelt. Advantage lahingud Glory 2 online sotsiaalseid mängu. Mida see tähendab? Mängus saab liikmeks saamise üks viiest võistlused, mis on unikaalne omaduste ja elukutseid. Sõit on üksteisest kaugel ja on pidevalt sõjas, nii suhte jooksul väga tugev võistlus.

See on lõbus mängida mängu online lahingud Glory 2 saate suurendada reastust oma rassi, suurendades esindajate arvu ja laiendamine okupeeritud aladel. Proovige oma juhtimisoskusi - nagu edu oma rassi sõltub edu oma juhte, kes sinust saab. Aga milline on liider ilma assistendid - saate määrata kolm assistendid (Archons), kes täidab oma tellimusi.

Lahingud Glory 2 online mäng võti esemeid linna, mis moodustasid kolm juhitav liikuv Outpost koguda makse territooriumilt. Mängu ajal siis painavad linna, kuid pea meeles, et hävitada peamine linna lipp pead ka kõrvaldada teisene lipud, mis asuvad linna. Võtke linn ei ole nii lihtne - kuid teie osav taktikaline mõtlemine aitab teid.

Kuidas edukalt ja lihtsalt mängida lahingud Glory 2, kuidas võita - Vastus on lihtne: koguda nii palju esemeid, niipea kui need sisaldavad märkimisväärses koguses iidsed jõud, mis aitab suurendada oma kiiruse suurendamiseks, füüsilist ja maagiline jõud ja kaitse, täpsus ja agility ja rohkem. On oluline meeles pidada, seda rohkem sul on artefaktid, võimsam oma mõju. Esemeid ei kaota.

Saate luua gild ja lüüa linnus, avastanud täiendavaid võimeid ja oskusi. Oma arsenal Fortress, saate luua mitmesuguseid liite teiste omanike kindlused.

Lahingud Glory 2 on lihtne mängida ja põnev. Täismõõduline lahingud ja piiramisele, erinevad võistlused multifunktsionaalne tähemärki annan teile ebatavaliselt erksad emotsioonid ja tundmused.

Game Battle au 2 võtab palju lõbu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more