Järjehoidjad

Space Battles

Alternatiivsed nimed: Battlespace

Battle Space Online - on tasuta sõjaline strateegia brauseri põhine online mäng, mis sulle sisse välismaalase maailmad ja lõputu avarus galaktikad.
... Rida ebaõnnestunud katseid toonud meie planeedi katastroofiline inimohvreid ja 2240 oli aasta, mil inimkond oli väljasuremise äärel. Aeg on olukord oli väga vähe ja kõik kuidagi elamiskõlblikud planeedid läks laevade asukad ...

Register Space Battles mäng on lihtne ja hõlmab täites sellistes valdkondades nagu:
• Logi sisse
• Password
• E-mail

Järgmine saab valida planeetide süsteem ja tegelikult planeet ise, mis on oma inimesed elukohta. Praegu saadaval mängu kaks maailma, see on beeta ja gamma, on hea meel, et teid oma kätel.

Mängi mängu online ruumi lahingutes nii põnev, et minna teise mänguasi ei taha.
Sa pead ehitama päikese elektrijaamad, metalli kaevanduses, kristall ja deuteerium, mis oleks vaja lennata kosmose ja ruumi taimed. Ehitamine lab, õpid uus kosmosetehnoloogia, mis võimaldab teil jätkata, et luua võimas mootorid kosmose ja arendada infrastruktuuri oma planeeti. Lisaks pead ehitama erinevate kaupluste ja tehased tootmiseks robotid. Kõik see saab ehitada laevatehases, kus on võimalik ehitada kosmose ja erinevate kaitsvad struktuurid.

Online mäng Space Battles annab võimaluse mitte ainult arendada oma infrastruktuuri, vaid ka tegelda spionaaži ja rünnakuid oma naabrite ja säilitada ruumi lahingutes.

Play Space Battles mentorid aitavad teil, kui teil on vajadus sellise abi. Mis tähendus on selline abi, kuid fakt on, et mängu ajal on uued mängijad saavad kogeda erinevaid küsimusi, mida saab määrata minnes mängu chat. Kui keegi on nõus tegutsema oma mentori ja abi varajases staadiumis, et tegeleda kõikide esilekerkivate küsimustega oma osa, oma tasu mentor sellise abi mängiks boonuseid. Seetõttu mõlemalt poolt koostöös võtma iga oma.

Space Battles online mängu, välja mentorid, pakkudes rohkem abi nn "ametnikele". Ei tohi segi ajada mentorid! Ohvitserid aitab teil jõuda kiiresti arengutasemele, parandades mõned omadused (näiteks suurendada mootori võimsust laeva või suurendada tootlikkust kaevandused). Sellise abi vaja maksta kuidami (see-mängu raha).
Kuidy saab osta päris raha (WebMoney, SMS, otsetoetus) või meelitada uusi mängijaid. Sest kuidy saab osta asju ja mäng eeliseid.

In kuidov online mäng lahing Space on muus valuutas - krediiti. Võite teenida krediiti, osaledes ekspeditsioonid tegelenud või rännakuid. See raha kasutatakse peamiselt arvutamisel mängijate vahel.

Mängi mängu online ruumi lahingutes, ehitada oma impeeriumi, sa üksi, ja te saate luua oma liit ja viia see. Kui soovite, võite liituda olemasolevate liit, kuid pead teadma, mida liidud ei ole staatiline, nad on pidevalt sõjas keegi ja rahu, rünnata ja kaitsta.

Ma tahan öelda paar sõna selle kohta, kuidas lahingud seda mängu: lahing ise, kui selline, ei, ta on vormis aruande hasartmängutulu (st kes tegid seda, mida).

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more