Järjehoidjad

Battle Space

Alternatiivsed nimed: Battle Space

Battle Space Online - on multiplayer online mäng kosmose teema. Kui peaaegu kõik inimkonna suri, jättes alles ainult kõige tugevamad, kelle elu läheb edasi kosmoseaparaadid esmane eesmärk on iga inimene - et kaitsta oma elu ja vabaneda vastased. Sa muutub üks kaptenid laeval ning kõik vastutuse oma inimesi langeb teie õlgadele.

Battle Space registreerimine on väga lihtne ja ei erine teiste online mänge, selle pead:

1. S IT ametliku mängu kodukale, sest ainult siin saad laadida mängu vaba,

2. Aadressi sisestamiseks oma e-posti aadress;

3. Mõtles sisestage parool

4. Jällegi sisestada parool uuesti

5. Märkida vastavasse kasti kokkulepped mängureeglid

6. Märkida vastavasse kasti oma privaatsust.

Siis sa võid alustada mängu.

Hakkas mängima lahing ruumi, siis peaks teadma, et esmane asutus Order - organisatsioon, mille peamine eesmärk, säilitamine inimkonnale.

Esiteks sa pead valima kõik planeedil ja hakata vaatama oma ressursse, siis need vahendid tõlkida hoonete võidelda võime. Koloniseerimine uusi planeete saate hallata ja luua oma impeeriumi, kuid ärge unustage, et teil on palju vaenlasi, et püüan haarata.

Game Battle Space on oma valuuta - Kuidy, võivad nad maksma tööle sõdurit või liidud.

Battle Space saab mängida kõik pakutud tegelased, samuti siis töötab järgmisi märke:

· Geoloog

· Admiral

· Hävitaja

· General

· Remondimees.

Geoloog - parim teadlane, kes teab, astronoomia ja astrofüüsika, on võimalik õppida mis tahes keemiline element, samuti leida õige ressurss, nagu hästi teada, keemia.

Admiral - veteran paljude lahingute ja sõjamees, keisri saab täielikult usaldada laevastiku admiral igast olukorrast ta avastab, et ta on tark lahingus.

Hävitaja - kõige ohtlikum sõdalane, võib ta hävitada planeedil oma naudingud.

General - kõige kinni mees impeeriumis, ta armastab distsipliini ja kui ilmneb, kasvab võimu ühegi laeva.

Remondimees - see warrior on vaja kaitsta oma impeeriumi, see kaitseb sind igas olukorras, ja mitte kunagi reeta.

Game Battle Space on oma chat ja raadio, mis on oluliselt erinev teiste online mänge. Siin ei ole ainult leida vastuseid oma küsimustele, vaid ka suhelda teiste mängijatega, ja mis kõige tähtsam kuulata kõiki oma lemmik tune. Just koos oma sõpradega, saate luua koalitsiooni, mis oluliselt aitavad teil võidelda oma vastased ja rikastada oma impeeriumi ressursse. Pea meeles, et iga laev võib käivitada vaid teatud tüüpi vaenlase laevu, et pöörata erilist tähelepanu kaitsele oma konstruktsioone.

Play Battle Space online ja saada tõeliseks inimkonna Päästja.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more