Järjehoidjad

Battlestar Galactica Online

Alternatiivsed nimed: Batlstar Galactica Online

Selles galaktikas, on kaks sõitu valida mängija - inimestele ja Cylons (robotid). Uuendamine kosmoselaevad, et mängija saab luua tugev armee lüüa ja hävitada vaenlane. Iga lõpetatud missiooni avab avastamata saladused universumi ja meeskond muutub tugevamaks ja saada uusi oskusi ja võimalusi rünnakuid.

Suur pluss on see, 3D graafika, mis muudab lahingu tähelepanuväärne ja värvikas.

Teine laps tegi žanr brauseripõhine mäng teemal ulme mitte ainult tuhmunud mainet, vaid ka ületas ootusi palju fantastilisi mänge selle žanri. Esitleme Teile hea mäng kõigile, kes ei ole võõras Ilukirjandus: Battlestar Galactica Online.

Ma arvan, et paljud inimesed teavad, et tuntud firma arendaja Bigpoint peetakse tõeline maestro online arvutimänge, ja isegi rohkem - veebipõhine online rollimänge mänguasjad. Tema järgmine laps, tehtud brauseri mäng žanr teemal ulme mitte ainult tuhmunud mainet, vaid ka ületas ootusi palju fantastilisi mänge selle žanri. Esitleme Teile hea mäng kõigile, kes ei ole võõras Ilukirjandus: Battlestar Galactica Online.

Kohe meeldivalt hea meel, et kuigi online mäng Battlestar Galactica Online ja veebipõhine, kuid graafika ei ole halvem oma kliendi vanem vennad. Saak on, et loomise ajal mängu, mida reaalne kolmemõõtmeline graafika mootor nii, et iga mängija võib saada tõeline rõõm gameplay, mitte zamorachivayas süsteemi nõuetele. Muide, kui Battlestar Galactica Online saab mängida isegi kõige nõrgem arvuti, sest ei miinimumsüsteeminõudeid mängus. Ainult vaja on aktiivne Interneti-ühendus ja brauser.

Osale mängus Battlestar Galactica Online ei võta sa väga kaua aega ja on arusaadav kõigile. Kõik, mida pead tegema - sisestage nimi oma mäng iseloomu, salasõna juurdepääsu mängu-ja e-posti aadress, kuhu saab teatada, et Battlestar Galactica Online registreerimine on lõpetatud.

Üldiselt tasub märkida, et seeria ise saatuse Battlestar Galactica - see on kultus, toidu oma erilise atmosfääri, mis süüvima mängu Battlestar Galactica Online mäng online. Ja selles protsessis on luua mängu arendajate aega kulutada lihtsalt luua see õhkkond ise, nagu paljud fännid žanr öelda, et Battlestar Galactica Online mängu online - see on justkui tõeline seeria animeeritud õigus Teie arvutis. Ja see on väärt märkimist, et mitte üks ruumi lahingutes, vägivaldsete kokkupõrgete ja reeturlikud intriigide rikkad selles sarjas, kuid ka tema filosoofiline osa, delikaatselt kootakse storyline. Meil on ainulaadne võimalus vaadata, mida me saame tulevikus olla ja miks see juhtus nii, ja mitte teisiti.

Tegelikult peamised vastased inimkond Battlestar Galactica Online - külonitest androidid, suured vaimsed ja füüsilised võimed. Vähesed inimesed teavad, kuid kui nad olid assistendid isegi inimestel, vaid mässas ja süttis sõda nende loojad. Ja nüüd, pärast ligi pool sajandit pärast esimest sõda Silonskoy robotid otsustas teha pühkima, saates oma sõjajõudude iga kaheteistkümne kolooniaid, kuid Battlestar Galactica õnnestus põgeneda ring piiramisrõngas ning kaardistada muidugi juba unustanud ja kahtlane olemasolu vanem planeet kummalise nimega "Earth". Siin on selline tüsistus vastab meile mängu.

Alates mängida, saate valida oma rassi või rassi inimesi või külon rassist. See kõik sõltub sinust. Pärast seda, saate valiku kast on välimus oma iseloomu. Pean ütlema, et see osa gameplay arendajad ei ole maksnud palju aega, kuid ärge sattuge paanikasse, sest suurema osa mängust, siis kontrolli laeva ja teie mentii on sees. Kuigi sa pead mängima perioodiliselt ja Battlestar Galactica Online on online oma kangelane.

Retked ja missioone on rakendatud ennekõike kiitust meeldib mitte ainult õppida ja lineaarsus, vaid ka suhtlemis eri külalistele, küllastus dünaamiliste stseenide ja väga meeldiv premeerib nende täitmise eest. Play online mäng Battlestar Galactica Online saamast tõmmata kenamaks.

Niisiis, mis võtab kokku kõik eespool nimetatud, tuleb märkida, et kui sa tõesti ihaldama seiklus ja tahad olla ruumi seas lugematu arvu tähed ja planeedid - ohutult mängima hakata Battlestar Galactica Online ja tõestada kõigile, et sa oled kõige Selle ruumi kangelane, mis võib päästa kogu universumis!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more