Järjehoidjad

BeBees

Alternatiivsed nimed: BeBees

BeBees Online - tasuta veebipõhine strateegia rollimäng, mille tegevus tegelased on mesilased. Sa saad tõeline taru kus väsimatu töönarkomaan kõik buzz ja buzz, hosting oma klooster. Eesmärk elus - ekstrakti rohkem kui mesi. Täid ülesanne - koguda sülem liitlased, kes julgelt rünnata vaenlase puhul vaja. Samuti hoolitseme bee sõdalane, kes on keskne tegelane maja mesilased. Töötada peategelane bee kogukonna võitlema iga tilk seda magusam ja väärtuslik mesi hüpata võidujooks meistrivõistlustel mõeldamatu nende konkurendid. BeBees mäng ridadesse mängijad ja võita esimene rida selles nimekirjas teil on kõik võimalused! Tule juba! Edu on sinu kätes!

Esimene asi, mida pead tegema - on luua konto. Sisestage oma nimi, salasõna (kordus), sünniaeg ja riik. Samuti juurdepääsu taotlus, siis tuleb nõustuda liikmelisuse leping. Mine projekti saab läbi Facebook. Kui sul ei ole sinu kodulehte sotsiaalne võrgustik, luua see ei ole raske. BeBees registreerimine viib teid vapustav maailm, ja te võite alustada lahendamise valem edu. Ehk kogu asi summas kallis? Ehk võime hoida kui põnev lahingud rivaalitsevate bee peredele? Või ehk saladus läbimõeldud strateegilise liigub? Noh kuidas Fartagh saab seda kõike ja sõltub? Hakkas mängima BeBees, siis kindlasti leida vastuseid nendele küsimustele. Aja jooksul õpid kuidas ühendada kõik vajalikud meetmed ning tunnevad end vabalt seas armas triibuline putukad. Näidata teistele kasutajatele oma erilised võimed!

BeBees võib olla igaüks. Juba kasutajate arv jõudis soliidne number 208670. Ja iga päev on rohkem. Liitumiseks ei pea te alla laadida ja installida midagi. Mäng on laetud ilma probleemideta brauser ja nautida mängimist võib isegi omanikud arvutid tagasihoidlike parameetritega.

Browser Game BeBees korraldatud nii, et kõik siin keerleb mesi. Ei saa ainult koguda, vaid ka varastada. Lisaks varud mesi kaitstud. Lõppude lõpuks, sa ei tea kunagi, kes tahavad rikkuda oma rikkuse! Vapralt kaitsma rünnaku oma kallis samal ajal, varastad kellegi teise. Nii et sa kuulus krapsakas medokradom ja vaenlased aru, et kas midagi mesipuu vallutamatu kindlus.

Mesilased lendavad teie juhtimisel muru ja koguneksid Krafla magus aromaatne nektarit. Nad viivad oma saagiks taru, ja sa pead vaatama, kuidas kogunenud mett ja rõõmustada, et iga hetk muutub rikkamaks. Mida teevad targemad mesilasi, seda kiiremini võidab koht päikese all muu hulgas sama ambitsioonikad mängijad. Game mesilaste võimaldab teil laiendada ja parandada oma sülem kõiki olemasolevaid vahendeid ja osaleda silmatorkavat lahingu kangelased. Saadan oma esindaja sülem, saad auhindu, kui muidugi ta suudab võita võidu.

Let Your võluv mesilaste sumin, tantsu, meelelahutuse ja töö - mõelda kõik see puhas rõõm! Mäng umbes mesilased teile päikeseline meeleolu, lõbus, hasartmängud ja võitleb peadpööritava võit! See on parim viis Elavdada oma vaba aega ja unustada, mida igavus. Lihtsalt proovige alustada koguda mett ja ehitada oma taru kui teate, et selline erakorraline istung juhib juba esimese minuti jooksul. Naudi mängu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more