Järjehoidjad

Bermuda seikluste talusaar

Alternatiivsed nimed:

Bermuda Adventures Farm Island on talu seiklusmäng, mida saate mängida mobiilseadmetes. Särav koomiksigraafika rõõmustab mängijaid. Heliriba ja muusikaline saade on kvaliteetsed.

Mängu ajal satuvad teie tegelane ja tema perekond troopilistele saartele, mida kogu maailmas tuntakse Bermuda nime all. Selles kohas on toimunud palju salapäraseid õnnetusi ja katastroofe. Just pärast sellist juhtumit tuleb ellu jääda tõelises troopilises paradiisis.

Isegi kui mängite selle žanri mänge esimest korda, on teil enne mängimist lihtne aru saada, mida teha, tänu selgele õpetusele.

Järgmisena peate looma oma elu ja õppima, kuidas ellu jääda, kasutades selleks minimaalselt vajalikke esemeid.

saart, mille mängukangelase pere saab, et saaksite kõik täisväärtuslikuks eluks vajaliku.

Kuid see nõuab teilt palju pingutust:

  • Tühjendage baaslaagri koht
  • Uurige ehitusressursse ja toitu
  • Hankige kasulike taimede seemned ja külvake põldu
  • Avastage saare territooriumi, otsides kohalikke elanikke ja kasulikke asju
  • Loo tööriistu, riideid ja ehita vajalikke esemeid
  • Kaunista maailm ümber

Õige jõudude jaotusega saate tohutu farmi, kus saate toota kõike, mida vajate mugavaks eluks.

Saart ringi reisides kohtate palju loomi, mõned neist on majapidamises kasulikud. Ehitage neile tallu elamu ja koplid.

Niisama saarel ringi kõndimine ei saa olema lihtne, kogu pind on kaetud läbitungimatu džungliga. Peate ise liikumiseks tee puhastama. See on töömahukas protsess, mille täiendamiseks kulub palju energiat, mis võtab aega. Kuid ärge muretsege, saate Bermuda Adventures Farm Islandit mängida nii kaua, kui soovite. Kui jaks on otsas, kasutage aega talu sisseseadmiseks, kõigi elanike eest hoolitsemiseks ja saagikoristuseks.

Muutke see koht võimalikult atraktiivseks, kaunistades seda dekoratiivsete elementidega ja korraldades uusi hooneid, nagu soovite.

Ärge jätke mängus ühtegi päeva vahele ja saate igapäevaseid ja iganädalasi sisselogimiskingitusi.

Mängu värskendatakse sageli. Hooajaliste pühade ajal toovad uuendused kaasa huvitavaid võistlusi auhindade, uute eksklusiivsete dekoratiivesemete ja kostüümidega mängu elanikele.

Parem on aeg-ajalt mängusisest poodi külastada. Seal saate osta palju kasulikke asju ja täiendada ressursse. Valik on uuenenud ja pühade ajal on allahindlusi. Ostu saab sooritada nii mänguvaluuta kui ka pärisraha eest. Raha pole vaja kulutada, kuid soovi korral tänage arendajaid sel viisil ja lihtsustage mängu enda jaoks veidi.

Bermuda Adventures Farm Islandi tasuta allalaadimine Android jaoks on teil võimalus siin, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Installige mäng kohe ja minge reisile planeedi kõige uskumatumasse kohta!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more