Järjehoidjad

Berserker

Alternatiivsed nimed: Berserker, Berserker

Mäng Berserker - see on mäng fännid Viikingid roll-mode! Ekstra suur kaart ja palju võimalusi kasvada mäng Berserker hämmastama sind oma ilus ja väga keeruline rakendamine. Karakteri areng teostatakse mitmekesised võimalused, ja sa võid kergesti leida meetod, mis töötab teie jaoks parim.

In mäng Berserker saab kasutada toorest jõudu, agility Dodge puhub, vastupidavus parem või jälitusteabe kasutamiseks iidse regi võim, siis ehitada märk, mis sulle meeldib! Avasta avarust Midgard läbi roheliste tasandike, tihe metsad ja mäed, mis on täis ohte Berserker online . Igas külas, saad uusi relvi, raudrüü ja oskused! Vikings on alati seostatud võitlust, sama asi, mida jälgida mängu Berserker.

Tõepoolest, see brauser mäng siis avastavad põnev maailm Skandinaavia mütoloogia. Berserker mäng tutvustab teile viikingid, üks võimsamaid sõdalasi.

Enne mängima Berserker veenduge, et teie arvuti vastab nõuetele, näiteks: sagedus protsessor - 2 GHz, 1 GB RAM, videokaart - 128 MB. Osale mängus Berserker ei võta palju aega ja lihtne:

1.                   Pealehel valige üksus "registreerimine";

2.                   Enter;

3.                   Palun sisesta kehtiv e-mail

4.                   Sisesta turvaline salasõna

5.                   Vali "Registreeri" ja Berserker registreerimine on lõppenud.

Saabudes server, peate võtma kirve ja minna täita koletisi ja teised mängijad, see saab olema järkjärguline ja esimesel hakkame koos eri liiki mänge, näiteks, kõrts, tagatisraha, kaupmees areenil. Mitte alati lihtne mõista, kuidas viikingid satuvad Berserker online . Õnneks chat süsteem "reaalajas" annab teile võimaluse esitada küsimusi teistele mängijatele.

Oskused iseloomu Berserker online peavad arenema strateegia veebipõhine mäng, mis võimaldab teil valida ühe neljast võrdselt olulised oskused: tugevust, agility ja parandada omadused viikingid, näiteks võimsuse kasv võimaldab teil teha rohkem kahju.

Seejärel peate varustada relvade ja esemed oma iseloomu. Mis on muljetavaldav selle brauser on, et mäng Berserker on mitu erinevate seadmete väärt tõeline MMORPG, nagu Diablo või WOW. Meil võib tõesti anda meie viking kiiver, kaelakee, sõrmused igasuguseid, või kaitset. Me ei tohiks unustada klassikaline relvad, raudrüü, saapad jne jne aastal Berserker online .

Teine eelis iseloomu oskused. Nad võimaldavad teil avada relvade või võidelda eelkõige eriala mängus Berserker . Siiski on väga oluline aspekt on arendada strateegilist laadi. Seal on 4 lõigud Berserker online : "relv", kus saab uuendada relvi ja boonuseid, samuti kilbid, "kaitse" annab teile võimaluse kanda parim armor, parim Saapad, "taktika" saab avada Arena tuua rohkem kulda või vähendada tööaega missioone; "Ornament" annab teile võimaluse kanda rõngad ja kaelakeed boonus.

Mis siis saab Berserker mängida ja mõista, et Viking küla, iga hoone on oma tähtsust. Restoran - külalistele, käsitöö - tööd, arena PVP - eest võitlevad, jne

Berserker mäng on brauseri mängu tegevus ja põnevaid seiklusi, samuti tööd vaenulikus keskkonnas. Berserker online annab teile võimaluse nautida suurepärast graafika, nii edukas, et ilma selleta ei oleks atmosfääri viikingid igaüks meist, et arendajad tahtsin öelda meile !

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more