Järjehoidjad

Berserk Online

Alternatiivsed nimed: Berserk

Berserk Online Game - Vene lauaarvuti versiooni kaardimäng. Järkjärguline TCG Berserk Internetis nõuab mängijad strateegilist mõtlemist ja osavust. Osavalt jälgida fantaasia kaart hämmästyttämästä oma kujutlusvõimet ja põnev protsess täiesti hoidke oma tähelepanu juba esimese minuti jooksul.

Berserk Online mängida on võimalik ka väikese võimsusega arvutit. Benefit mäng maksustamisõigust süsteeminõuded:
- Windows 2000/XP/Vista
- 256 MB RAM;
- Protsessor: Celeron 400, Intel Pentium 400, AMD Sempron
- Internetiühendus (aeglase tarbimine).

Mängi mängu online Berserk saad, lae mäng klient ja läbinud registreerimise protsessi. Osale mängus Berserk Online on järgmine:
1) Sisesta e-mail
2) leiutada parool
3) tutvustas hüüdnimi
4) Täpsustada korrus
5) Pane linnuke, et nõustute litsentsilepingu.

Pärast Berserk onlan registreerimise vastu, alustades rookie saab pakiga 30 kaarti. Berserk Online mäng on jagatud etappideks (mäng ise). Osalejad mängivad kordamööda. Kaardid on omadused nagu sõidu, lendavad, tegevus, rünnak, elu.

Movement - see on veeväljasurve kaart rakud, mis tavalise lahinguväljal. Liikumissuuna saab üles-alla või vasakule ja paremale. Diagonaal liikumine võimatu. Sa ei saa ka muuta kaartide kohad.
Flying - funktsioon kaardid, mis pärast avamist liikuda teisese tsoonis. Nad on liikumatu, kuid võib rünnata kellelegi.
Action - kasutage seda kaarti käigus teha teie kord. Nüüd kaart on juba suletud ja ei ole kättesaadavad ajal seda muidugi.
Attack tekitatakse haavad sisuliselt vaenlane, kui viimane ei ole vastavat kaitset.
Igal kaardil on teatud arv elusid. Pärast nende kasutamist tuleb saada välja lahinguväljal kalmistule.

Battle vastased kestab nii kaua, kui mitte kõik hukkuvad üks mängija. Kui te rünnata, saate tabanud, nimetada nõu või kasutada sama ootamatu tegevus.

Berserk Online mäng nõuab korraldada kaardid lahinguväljal kolmes reas. 1. rida - on sõdalased, ette ei jätaks vaenlase tagalas, 2. rida kujul nõrk archers ja olendid, mis võib leida kogu valikut ja 3. rida on paigutatud jäi archers ja võlurid. Battlefield, mille peamine tegevus on mäng, üks mäng tsoonid. Samas on valdkondi, nagu tekk, pildi istekoha ja juba mainitud kalmistule. Tekil on kaarte, mis te ei ole võtnud moodustada irdumine teatud lahing. Muide, seisab üks kord 15 kaarti, ülejäänud jäävad tähtajatult. Teisese ala on maastik ja sõidavad olendid. Noh, kalmistu - peavarju surnud kaarte.

Berserk Online registreerimine väljastatakse Teile ainult miinimum-kaart. Kuid ainult piiratud neile püsivalt võimatuks. Way osta uusi kaarte - osta süütevõimendid (komplekt koosneb 7-random kaarti). Selleks sa pead mängu raha - oz. Oz saab osta reaalne kasutades WebMoney, Yandex. Raha, pangakaardi või muu kättesaadavaid meetodeid.
Mängi mängu Berserk Online on huvitav vastane kelle jõud on ligikaudu võrdne sinu. Et seda teha, on ulatuslik süsteem taseme tähemärki. Sinu tase suurendab tõstes duelli hinnang. Rohkem häid mängijaid sa võita, seda kõrgem hinne. Tõsi mängu tase ei halveneks. Nii tasandamine on teie omal äranägemisel, ei ole vaja.

Kui teil on hasartmängude mees, annab mäng ei kujuta oma tähelepanu. Liituge põneva maailma kaardid ja osaleda erinevaid külalistele, klanni sõdades ja turniiridel. Kohalolekut mäng umbes 900 koletised on sinu jaoks meeldiv üllatus. Lõppude lõpuks, nagu ka siis, kui valik on piiramatu! Alusta mängu kohe, ja pidage meeles, et areng sõltub esmajoones ise!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more