Järjehoidjad

Beyond All Reason

Alternatiivsed nimed:

Beyond All Reason on ainulaadne mäng, see on tasuta reaalajas strateegiamäng. Saate mängida arvutis. 3D-graafika on ilus ja näeb realistlik. Häälnäitlemine on kvaliteetne, muusika on meeldiv ja täiendab hästi mängu üldist stiili.

Beyond All Reason on loodud täiesti avatud lähtekoodiga mootoril nimega SpringRTS. Selle mootori eelmistes versioonides on juba välja antud mängu ja Beyond All Reason on nende loogiline jätk, kuigi selle töötas välja teine arendusmeeskond.

Süžee on huvitav ja on omaette lugu, te ei pea eelmisi mänge mängima, võite alustada sellest.

Graafika on võrreldes eelmiste mängudega oluliselt paranenud.

A koolitusmissioon koos näpunäidetega aitab teil juhtnuppe mõista; see pole keeruline, kuna liides on intuitiivne ja lihtne.

Mängu ajal ootavad Sind palju ülesandeid:

  • Avastage baasi ümbrust
  • Hankige ressursse töökodade ja muude hoonete täiustamiseks ning robotite tootmiseks
  • Arendage teadust ja omandage uusi tehnoloogiaid
  • Täiustage oma lahingumasinate armeed
  • Hävitage lahingute ajal vaenlase üksusi ja baase
  • Vestlege teiste mängijatega ja looge liite
  • Võitlus koha eest edetabelis ja väärtuslike auhindade eest

See on väike nimekiri kõige olulisematest asjadest, mis viivad teid selles mängus edule lähemale.

Peate mängus ressursside eest võitlema. Kokkupõrgete vältimine ei toimi. Kuid proovige mitte minna otsimise ajal liiga kaugele, vastasel juhul võivad teie luureüksused hävitada kõrgemad vaenlase jõud. Vaenlase kindlustuste hõivamine annab võimaluse hankida rohkem ressursse lahingurobotite ja kaitsetornide või -tornide tootmiseks.

lahingut väljaspool kõike võib olla tohutu. Lahingud toimuvad nagu kõik muu mängus reaalajas. Sellistel hetkedel tuleb kiiresti tegutseda, andes võitlejatele käsklusi. Kui kõhklete liiga palju, võite võitmiseks vajada suuremat arvu ja tulejõudu.

Mängurežiime on mitu, lisaks kohalikule kampaaniale on võimalus kakelda ka teiste mängijatega. See võib olla palju keerulisem kui tehisintellekti alistamine. Kõik oleneb sellest, kellega sa vastad, mõnikord on tegemist kogenuma mängijaga. Alati ei ole võimalik võita, kuid ainult tugevaid vastaseid alistades leiad lahinguväljal tõhusama taktika ja strateegia.

Võitlussõidukeid saab kohandada vastavalt teie mängustiilile.

Praegu on projekt varajases juurdepääsufaasis, kuid selle teksti lugemise ajaks on tõenäoliselt väljalaskmine juba toimunud, kuna kõik mängu olulised vead ja puudused on juba kõrvaldatud.

Saate mängida Beyond All Reasoni nii võrgus kui ka ilma Interneti-ühenduseta.

Beyond All Reason tasuta allalaadimine arvutisse, saate kasutada sellel lehel olevat linki. Mäng on täiesti tasuta ja igaüks saab selle oma mängukogusse lisada.

Hakkake mängima kohe, et juhtida lahingurobotite armeed lahingus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more