Järjehoidjad

Battlefield: Bad Company

Alternatiivsed nimed: Battlefield: Bad Company, Battlefield Bad Company, battlfild

Mäng Battlefield : Bad Company - taktikaline multiplayer esimese isiku veeretaja, lips lugu, mis leiab aset väljamõeldud riik kuskil Ida-Euroopas. Looja see tootesari - firma DICE ja kirjastaja toimib Electronic Arts . Kasutaja on osaleda konflikt USA ja Venemaa. Sa transporditakse maailmas korraldatud tüüpi liivakast, kus kõik muutused, sõltuvalt olukorrast. Lahinguväljal on pidevas muutumises, mis sunnib mängijaid kasutada erinevaid taktikaid, et võita. Kui joosta mäng ja ees silmad pinnatud pilte Battlefield : Bad Company video, keskendutakse 222. pataljoni, mis koosneb kurjategijate ja teised poisid, et kõik siin elus hoida. See pataljon tuntud « Bad Company ». Kui lahinguväljal poisid kukkus, ja nad jõudnud arusaamisele, et need ei ole lihtsalt võitlevad vene sõdureid, ja tegelema palgasõdurid. Üks esindajad üle on Batalha vaenlase võitleja taskus Harkkokulta. See tähendab, et palgasõdurid oma töö eest ei saa mingit raha ja väärismetallidega. Pärast mõtled ootamatu avastus Preston "Algaja" Marlowe, Samuel "seersant" D. Radford George Gordon "Heg" Haggard ja Terrence "Sweet" Sweetwater (222 poissi th Pataljoni) jõudis järeldusele, et see asjaolu enda kasuks. Kuna sel moel saab kergesti raha sisse! Tarbitud iha rikkuse, otsustavad nad tegutsevad. Et mitte jääda selline intrigeeriv ürituste ja olla otsene osaleja kõik, mis juhtub, sa lihtsalt vaja Bad Company download.

Määra mängu PC ja käivitage see ei ole raske. Lisaks Battlefield : Bad Company süsteeminõuded üsna lojaalsed ja ei ole takistuseks. Igaüks saab nautida gameplay, mis meeldib paljudele selle iseärasusi. Olgem üksikasjalikumalt uurida. Bad Company mäng uhke sellised eelised: moodne mootori külmumist, pakub interaktiivset ja Kaotsi maailma (nt plahvatus maja variseb ja on võimatu varjata täppe), põnev lugu, milles pööratakse piisavalt tähelepanu, et üks ettevõte, samuti temaatiliselt põhjendatud multiplayer. Noh, muidugi, taktikaline osa, mis muudab teie teod sisukas, mitte meeletu. Ja mängijad hindavad rikas arsenal. Sul on saadaval väga erinevate Weapon Battlefield : Bad Company . Kuid see ei ole täielik nimekiri. Ma ei saa seda sõda, ja ilma tehnoloogiata. Ja selliseid juhtumeid nagu CAV patrull paadi ja võrdselt kättesaadav kõigile isikutele. Olles alustanud võitlust, sa tõesti kindel, kuidas rikas ja mitmekesine BF Bad Company .

Kiirusta Battlefield : Bad Company download täielikult nautida gameplay ja suhtlus teiste kasutajatega! Miks olla igav, kui saad lõbutseda täis? Meeldivaid elamusi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more