Järjehoidjad

Big Farm: Mobile Harvest

Alternatiivsed nimed: Suur talu

Game Big Farm: Mobile Harvest ehitada edukas talu.

Paljud inimesed hellitada unistust omada oma maad, kuid mitte kõik ei suuda neid fantaasiat mõista. Kui olete põllumajandustootja tööle lähedane, siis võite ka mobiilse mänguasja Big Farm: Mobile Harvest arendaja Goodgame Studios'st. Kujutlege, kuidas sa ärkad päikese esimeste kiirtega, ja enne silmadest avamist naudi helisid, mis sulle tulevad. See on päris munching merisigade, lambatalkide valgendamise, kallistunud kanade, kokteilikestadest ja lehmadest, et neid lüpsiks.

Kui teil küla maja ei ole, peate kiiresti alla laadima Big Farmi: Mobile Harvest, sest see on tasuta. Siin leiate uusi sõpru, kellele meeldib see mängida. Mänguprotsess on ka tasuta, kuid kui soovite mõne protsessi kiirendada, kasutage mängu-ostu. Aga kui te neid ei vaja, siis lihtsalt keelake need seadetes ja teid ei takista pakkumised teatavate kaupade või teenuste eest tasumiseks. Teine hea uudis saate alla laadida Big Farm: Mobile Harvest oma arvutisse. Plussid siin, mitu samaaegselt mobiilse versiooniga, saate arendada arvutit, võrrelda versioone ja tulemusi ning alati kasutada oma lemmikmeelelahutust.

Rullime varrukad ja läheme voodikohta.

Teil on naabreid, kes on vajaduse korral abiks valmis. Kuid mõnikord vajavad nad abi, et olla ka teie jaoks hea naaber. Mängijad on rõõmsad õppima, et siin inimesed ei tee mitte ainult oma talude õitsengule kõvasti tööd, vaid ka oskavad end ise lõbustada. Nad korraldavad messi, tähistavad puhkust, teevad kingitusi üksteisele ja annavad ülesanded. Aktiivselt osaledes külaelanike elus, saate osa suurest ja sõbralikust perekonnast.

Game Big Farm: Mobile Harvest on üsna palju toredaid funktsioone:

On aeg testida ennast ettevõttes, külvates esimesi seemneid maapinnal.

 • Beautiful graafika
 • Uute ehitiste või valdkondade tsoonide järkjärguline laiendamine
 • Kõik edusammude tõttu kõrgemal tasemel
 • Uued ehitised ilmuvad, mida tuleb veelgi täiustada
 • Laialdane taimsete ja loomsete kultuuride valik
 • Toorainetoodete tootmine
 • Turul kauplemisele pääsemine
 • Nad saavad kiirelt küpsema, olles rahul rikkaliku põllukultuuriga. Kõik, mida te toodate: köögiviljad ja puuviljad, samuti loomakasvatussaadused, kõik see läheb teie ladu ja sealt levitatakse seda müügiks, mis on nii ülesanne kui ka tootmine.

  Big Farm: Mobile Harvest mäng hõlmab kogunemist kogemusi, arveid ja boonuseid. Iga komponent on mänguprotsessi vajalik osa, mis tagab eduka arengu. Ärge püüdke hinda suurendada, pakkudes oma toodet turule. Pidage meeles, et teised mängijad müüvad sarnaseid tooteid ja kui nende pakkumine tundub tulusam, ignoreeritakse. Proovige ajakohaseid asju õigeaegselt läbi viia. Asjaolu, et on aeg seda või seda tööd teha, ma viitan objektide ikoonidele, vaja on jootmist või tuleb koguda küpset saaki, lemmikloomad, kes soovivad süüa või on aeg õlgade lõikamiseks, lehmad piima, kanade munadest koguda.

  Ärge unustage maastikku. Kodusaalis Big Farmi mängus on hulgaliselt armasaid esemeid, mis kaustad teie pärandit. Kuljeta klapiväljakute vahel on mugavad kõnniteed kivist, taime-roosi põõsad, taimed lillepeenrad koos lillede, seatud laternate ja vaatetorn, mis kõik on maitse. Kui tunnete, et talu on tõesti õitsenud, kutsuge külalisi, et nad saaksid tulemust hinnata. Ka teie võib külastada külastades ehk õppides huvitavaid ideid enda jaoks.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more